Gramy dubla na drużynówkę w Zakopanem! Lecimy w skoki! | 20.1.2023

Puchar Świata w skokach narciarskich przeniósł się na jeden z najbardziej wyczekiwanych konkursów – w Zakopanem. Na Wielkiej Krokwi zobaczymy na początek konkurs drużynowy.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego! Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTA. Po rejestracji w Betclic możecie zagrać pierwszy kupon za – MAKSYMALNIE W TEJ PROMOCJI – 228 PLN. Jeśli wejdzie – wszystko Twoje od razu do wypłaty, BEZ OBRACANIA!

betclic kod promocyjny

Jeśli kupon NIE WEJDZIE, to Betclic zwróci Ci 200 PLN w do wykorzystania w postaci freebetu. Betclic freebet wystarczy obrócić JEDEN raz po kursie łącznym na kuponie 2,14 – niezbyt trudna sprawa. Na zakończenie, po jednokrotnym obrocie cała kasa jest już DO WYPŁATY bez konieczności grania dalej. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Godnym uwagi jest fakt, że każdy nowy gracz może oczywiście zagrać sobie za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Słowenia – Niemcy

Dobór składu na drużynówkę przez selekcjonera Niemiec może dziwić. Zwłaszcz kandydatura Karla Geigera, który od dłuzszego czasu jest kompletnie bez formy, a potwierdzają to również treningi (26. i 22. miejsce) oraz kwalifikacje (40. miejsce). Z pewnością będzie on jednym z najsłabszych ogniw drużyny. Trzeba jednak przyznać, że jego koledzy wcale nie prezentują formy wybitnej. Zawsze można liczyć tylko na Andreasa Wellingera. Wyniki Piusa Paschke i Stephana Leyhe to z kolei kompletna niewiadoma.

puchar świata w skokach narciarskich zakopane

Takich zagadek nie ma w reprezentacji Słowenii. Pewna trójka złożona z Kosa, Laniska i Prevca będzie zgarniać pewne punkty. Jedynie forma Domena Prevca jest zagadką, ale ten spisywał się na treningach i w kwalifikacjach bardzo dobrze, zajmując 15., 18. i 17. miejsce, czyli skakał stabilnie. Pewnie ta stabilizacja jest powodem, dla którego zastąpił w kadrze Timiego Zajca. Widać więc, że zdecydowanie pewniej powinni czuć się na skoczni Słoweńcy i to oni zajmą wyższe miejsce, niż Niemcy.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Zakopanem:

 • Słowenia lepsza od Niemiec

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę!

typy bukmacherskie

Polska – Japonia

Polacy zwykle w Zakopanem osiągali spore sukcesy, jednak tym razem może być inaczej. Wszyscy nasi reprezentanci są dalecy od wysokiej formy. Co innego Japończycy. Ryoyu Kobayashi jest zawsze wymieniany jako jeden z głównych faworytów do zwycięstwa w konkursach Pucharu Świata. Co więcej, w Zakopanem kroku dotrzymuje mu Ren Nikaido. Wygrał on jeden z treningów, drugi skończył na 5. pozycji, a w kwalifikacjahc uplasował się na 5. miejscu.

polska japonia niemcy słowenia

Dodatkowo wśród Japończyków przebłysk formy w Zakopanem notuje Junshiro Kobayashi (21. i 15. w treningach, 16. w kwalifikacjach). Najsłabszym elementem układanki Japończyków będzie Naoki Nakamura. Można jednak się spodziewać, że ostatni z Japończyków będzie notował wyniki na poziomie lub lekko poniżej Pawła Wąska czy Aleksandra Zniszczoła. Pozostali Japończycy tę stratę powinni odrabiać z nawiązką. Kurs jest kuszący, forma Japonii bardzo dobra, idziemy w stronę Kobayashiego i spółki.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Zakopanem:

 • Japonia lepsza od Polski
typy skoki narciarskie

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln