Promocje cykliczne od Fuksiarza

Eliminacje Euro 2024 – Postaw 100 PLN i odbierz 100 PLN! [24-29.03.2023]

Już dzisiaj ruszyły pierwsze mecze Eliminacji Euro 2024. Przed nami mnóstwo emocji związanych z tym, kto awansuje na tę imprezę. Nas, Polaków interesują przede wszystkim mecze Polski. Nasza kadra rozgrywa swoje mecze w piątek (24.03) z Czechami i w poniedziałek (27.03) z Albanią. Bukmacher Fuksiarz po raz kolejny wyszedł z dobrze już znaną promocją. Obstawiamy.info trzyma rękę na pulsie i dzielimy się z Wami tą informacją. Poniżej sprawdzicie, na czym ta zabawa polega! Promocja twa od 24.03.2023 do 29.03.2023.

Fuksiarz Freebet

Wystarczy założyć konto z tego linku, a następnie zawrzeć pierwszy kupon za 100 PLN. Na kuponie muszą się znaleźć co najmniej dwa zdarzenia (tzw. AKO), oba z oferty Eliminacji Euro 2024. Każde ze zdarzeń na kuponie musi mieć minimalny kurs @1.60. I co dalej?

Tu sprawa jest jeszcze prostsza. Bez względu na wynik pierwszego kuponu każdy Gracz otrzyma 100 PLN w formie Freebetu. Jest to największa różnica względem regularnej oferty powitalnej, gdzie Freebet pojawia się tylko i wyłącznie w przypadku przegranej. Następnie należy jednokrotnie obrócić kwotę Freebetu na kuponie AKO z kursem każdego zdarzenia co najmniej @1.40.

Co więcej, bukmacher Fuksiarz kilka dni temu uruchomił loterię Fuksomania. Grając więc pierwszy kupon, w przypadku zapisania się do tej loterii, można liczyć na otrzymanie losu. Loteria trwa do 10 czerwca tego roku, natomiast liczba losów na jednego gracza jest nieograniczona!

Fuksomania Fksiarz

Jednak to jeszcze nie wszystko na Kwalifikacje Euro!

Ustrzel Freebet na Eliminacje Euro 2024 [do 24.03.2023 do godziny 20:44]

Aby wziąć udział w tej promocji, należy kliknąć „dołącz” na tej stronie -> klik. Następnie należy zagrać przedmeczowy kupon AKO złożony z 3. zdarzeń. Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż @3.00. Co najważniejsze, jedno z tych trzech zdarzeń musi dotyczyć meczu Czechy — Polska.

Kupony można zwierać do 24.03.2023 do godziny 20:44, czyli minutę przed rozpoczęciem spotkania Czechy — Polska. To wszystko! Jeśli kupon okaże się wygrany Gracz otrzyma Freebet. Kwota Freebetu natomiast zależy od goli strzelonych przez Reprezentację Polski w dwóch pierwszym meczach (z Czechami i Albanią). Poniżej znajdziecie przykład:

 • 1 bramka Polski = 10 zł freebet
 • 2 bramki Polski = 20 zł freebet
 • 3 bramki Polski = 30 zł freebet
 • 4 bramki Polski = 40 zł freebet
 • 5 lub więcej bramek Polski = 50 zł freebet

Na koniec warto jeszcze zaznaczyć, że w akcji bierze udział tylko i wyłącznie pierwszy kupon spełniający powyższe warunki!

KSW 80 – promocja Fuksiarza [17.03.2023]

Kto nie lubi sportów walki, niech pierwszy rzuci kamieniem! Fuksiarz wychodzi naprzeciw wszystkim fanom KSW! Podobnie jak w przypadku europejskich pucharów ten legalny w Polsce operator proponuje nieco zmienioną wersję bonusu powitalnego właśnie z okazji KSW 80! Na dzisiejszej gali dojdzie do starcia tymczasowego mistrza KSW wagi piórkowej Roberta Ruchały z Lom-Ali Eskiev. Oprócz tego karta walk opiewa na łącznie 10 walk, więc emocji będzie mnóstwo!

Promocja KSW 80

Jeśli jesteś fanem KSW i nie masz jeszcze konta w Fuksiarzu, to ta promocja jest dla Ciebie. Wystarczy założyć konto z naszym kodem promocyjnym Fuksiarz i zagrać pierwszy kupon za 100 PLN. Na kuponie muszą się znaleźć co najmniej dwa zdarzenia, każde z gali KSW 80 i każde z kursem minimalnym 1.60. I teraz zaczyna się najlepsze! Nie ważne, jakim rezultatem zakończy się ten kupon, każdy Gracz otrzyma freebet na kwotę 100 PLN!

Promocja bukmachera Fuksiarz a europejskie puchary! [14-16.03.2023]

Marzec to kolejny miesiąc z europejskimi pucharami — Ligą Mistrzów, Ligą Europy i Ligą Konferencji Europy. Dla nowych typerów bukmacher Fuksiarz ma tymczasową promocję powitalną na najbliższe mecze w europejskich pucharach. Z poniższego tekstu dowiecie się, jaka to promocja, a także jakie należy spełnić warunki, by z niej skorzystać.

promocja fuksiarz

Wtorek i środa — promocja fuksiarza na emocje z Ligą Mistrzów

We wtorek zaczynają się mecze rewanżowe w Lidze Mistrzów. Promocja Fuksiarza pozwala zawrzeć zakłady na Ligę Mistrzów bez ryzyka. A tutaj będzie się dużo działo. Porto podejmować będzie Inter Mediolan. Pierwszy mecz padł łupem Włochów. Jednak ekipa Porto pokazała nie raz, że na własnym obiekcie potrafi pokonywać silniejszych rywali. Drugi wtorkowy mecz to starcie Manchesteru City z Lipskiem i tutaj faworyt jest tylko jeden. Jednak nie koniecznie musi to być łatwy mecz dla Obywateli. W środę z kolei czekają nas dwa mecze, w których kwestia awansu jest już raczej rozstrzygnięta. Napoli zmierzy się z Eintrachtem. Po pierwszym meczu Napoli ma dwubramkową zaliczkę. Jeszcze lepiej wygląda sytuacja Realu. Ci będą gościć u siebie Liverpool. Pierwsze starcie na Anfield zakończyło się wygraną Królewskich aż 2-5. Od kilku sezonów w 1/8 finału rozgrywane są tylko dwa mecze w ciągu dnia, jednak dla wytrawnych graczy nie powinno stanowić to problemu.

Czwartek z Ligą Europy i Ligą Konferencji Europy!

fuksiarz promocja

Zdecydowanie więcej emocji fani będą mieli w czwartek. Tego dnia rozgrywane są mecze Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy. Co to oznacza? Typerzy będą mieli do wyboru aż 15 meczów — siedem z LKE i osiem z LE. Czwartek to również dzień, w którym gra Lech Poznań. Europejska przygoda Kolejorza cały czas trwa i oby zakończyła się jak najpóźniej. Wszystko jest na dobrej drodze, aby podopieczni Van Den Brooma zrobili kolejny krok w tych rozgrywkach. Pierwsze spotkanie przy Bułgarskiej zakończyło się pewną wygraną Lechitów 2-0 i mamy nadzieję, że rewanż to tylko kwestia formalności!

Promocja Fuksiarza — jakie są warunki

fuksiarz puchary promocja

Oferta działa bardzo prosto, aby z niej skorzystać, gracz musi zarejestrować się i postawić kupon AKO z min. 2 zdarzeniami na europejskie puchary, z minimalnym kursem każdego z nich na poziomie 1.60. Bez względu na wynik tego kuponu, po jego rozliczeniu gracz otrzyma od Fuksiarza darmowy freebet 100 zł. Freebet należy obrócić raz na kuponie AKO z kursem każdego zdarzenia na poziomie min. 1.4. Uważamy, że pod tę promocję warto zarejestrować konto z naszym kodem promocyjnym Fuksiarz.

Jeżeli natomiast chcecie poznać nasze typy bukmacherskie pod europejskie puchary i nie tylko, koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę!

Piotr

Piotr

Z branżą bukmacherską związany od 8 lat. Z ekipą Obstawiamy od blisko trzech. Pracę rozpocząłem, pisząc typy na stronę, obecnie dodatkowo jeszcze teksty SEO. Interesuje się hokejem, głównie NHL. Nie pogardzę jednak naszymi rodzimymi rozgrywkami tej dyscypliny sportu.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln