e-sportowe typy na IEM Katowice 2023 | 7.02.2023

e-sportowe typy na IEM Katowice 2023: Vitality – Heroic; Liquid – FaZe; NaVi – G2

Darmowe typy bukmacherskie na IEM Katowice 2023. Dziś przeanalizujemy pojedynki H2H w trzech meczach – Vitality z Heroic, Liquid z FaZe, a także NaVi z G2.

Nasz kupon zagramy w ForBET. BONUS W FORBET to specjalny pakiet powitalny przygotowany dla czytelników obstawiamy.info.

Zakład bez ryzyka forbet

Bonus w forBET to zdaniem wielu graczy bardzo dobra opcja dla nowych użytkowników. Każdy z czytelników portalu obstawiamy.info może odebrać zakład bez ryzyka w forBET aż do 1200 złotych. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym.

Vitality – Heroic – nasze typy bukmacherskie

Zaskoczenia nie będzie, gdyż oczywistym jest, że stery tego meczu musi przejąć ZywOo, jeśli Vitality myśli o uzyskaniu dobrego rezultatu. Heroic opiera swoją grę na zespołowości, podczas gdy Vitality to głównie ZywOo. Jeśli Francuz ma słabszy mecz, to również cała drużyna gra słabiej. Na tym etapie turnieju nie ma już miejsca na porażki i słabsze dyspozycje, dlatego spodziewać się można, że lider Vitality wskoczy na najwyższy poziom i pod względem fragów będzie nie do złapania dla wszystkich pozostałych graczy. We wszystkich dotychczasowych meczach IEM Katowice Francuz otwierał tabelę zabójstw. Co więcej, w niedawnym meczu z Heroic było podobnie, kiedy to zanotował 63 fragi. Dziś zestawiamy go ze stavnem, który wówczas nabił zaledwie 37 zabójstw. Dziś również powinien zostać przykryty magią ZywOo.

iem katowice 2023

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Vitality – Heroic:

 • ZywOo więcej fragów niż stavn

Masz już konto w Betfanie? W takim razie polecam sprawdzić inne nasz bonusy powitalne!

Liquid – FaZe – nasze typy bukmacherskie

Wczorajszy mecz ze Spirit był w wykonaniu Liquid niezły, jednak tego samego nie może powiedzieć YEKINDAR. Łotysz był najsłabiej fragującym zawodnikiem drużyny, a najgorsze wrażenie zrobił na Overpassie, gdzie nabił zaledwie 10 fragów. Obudził się dopiero na trzeciej mapie, choć również tam nie był najlepiej punktującym. Takie mecze w wykonaniu YEKINDARA to rzadkość i ogromna jest szansa, że kolejny będzie w jego wykonaniu znacznie lepszy. Zwykle wraz z NAF-em otwierają tabelę zabójstw i dziś, w meczu z FaZe, powinno być podobnie. Jets to rywal o zupełnie innej charakterystyce, aniżeli Spirit, bardziej leżącej YEKINDAROWI. Powinien on nabić sporo pierwszych zabójstw, a także wykorzystać swój refleks. Na pewno będzie to dla niego łatwiejszy mecz, zaś znacznie trudniejszy dla oSee. Amerykanin nieźle poradził sobie ze Spirit. Teraz czeka na niego znacznie trudniejsze wyzwanie i nie wydaje się, aby miał na tyle umiejętności, aby również z FaZe być liderem wśród strzelców.

esport csgo

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Liquid – FaZe:

 • YEKINDAR więcej fragów niż oSee

Bukmacher po raz kolejny zdecydował się na zestawienie w konfrontacji H2H b1t-a z npl i my z tego zdecydowanie skorzystamy. Pierwszy z Ukraińców to obok s1mple najlepiej fragujący zawodnik NaVi. Zwykle w tabeli zabójstw plasuje się tuż za swoim utytułowanym kolegą. npl z kolei niedawno dołączył do zespołu i nie jest w stanie dorównać poziomem bardziej doświadczonym zawodnikom. W każdym meczu IEM Katowice 2023 b1t osiągał więcej fragów, niż npl. Było tak również w każdym meczu tuż przed turniejem, oprócz jednego, przeciw G2. Wtedy to b1t był w znacznie gorszej formie, a mimo to zaliczył zaledwie jednego fraga mniej. Dziś podobna sytuacja nie powinna się powtórzyć, a b1t zgodnie z oczekiwaniami osiągnie więcej fragów, niż npl.

esport typy

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz NaVi – G2:

 • b1t więcej fragów niż npl
typy iem katowice

Jeśli szukasz innych propozycji, sprawdź koniecznie pozostałe typy bukmacherskie na esport na naszej stronie.

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln