e-sportowe typy na IEM Katowice 2023 | 6.02.2023

e-sportowe typy na IEM Katowice 2023: FaZe – IHC

Darmowe typy bukmacherskie na IEM Katowice 2023. Na tapet wzięliśmy mecze FaZe z IHC, a także Liquid ze Spirit.

Nasz kupon zagramy w ForBET. BONUS W FORBET to specjalny pakiet powitalny przygotowany dla czytelników obstawiamy.info.

Zakład bez ryzyka forbet

Bonus w forBET to zdaniem wielu graczy bardzo dobra opcja dla nowych użytkowników. Każdy z czytelników portalu obstawiamy.info może odebrać zakład bez ryzyka w forBET aż do 1200 złotych. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym.

IHC sprawiło ogromną niespodziankę, ogrywając do zera Cloud9. Warto zauważyć, że z tym samym rywalem przegrali w play-in w formule bo1 aż 16:5. Mongołowie sprawili więc swoim rywalom srogi rewanż i już są rewelacją turnieju. Ich najbliższy rywal należy jednak do maksymalnie trudnych, gdyż FaZe to zeszłoroczny zwycięzca większości największych turniejów. Co prawda podczas IEM Katowice 2023 przegrali jeden mecz, jednak wstydu on nie przynosi. Była to porażka z bardzo mocnym G2.

esport typy

FaZe – IHC – nasze typy bukmacherskie

W IHC odpowiedzialność za fragowanie spada na bLitza i sk0Ra. O ile pierwszy z nich ma spore wahania formy i potrafi raz zakończyć mecz na czubie klasyfikacji zabójstw, a raz na jej dole, o tyle drugiego to nie dotyczy. Sk0R od jest wyraźnym liderem drużyny i to on najczęściej fraguje. W meczu z FaZe linie na graczy IHC są bardzo niskie. Bukmacherzy spodziewają się bardzo krótkiego i zakończonego wysokim zwycięstwem faworyta meczu. IHC pokazało jednak w meczu z Cloud9 czy FURIĄ, że potrafi przeciwstawić się najsilniejszym. Biorąc pod uwagę same osiągi sk0Ra w ostatnich meczach, mamy następujące wyniki: 39 fragów z Cloud9, 41 z Liquid, 54 z FURIĄ, 46 z paiN. Linia, którą zaproponował bukmacher, czyli 31,5 fragów wydaje się być dla niego łatwa do pokrycia, nawet, jeśli mecz byłby faktycznie stosunkowo krótki. My nastawiamy się, że IHC będzie w stanie urwać kilkanaście rund.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz FaZe – IHC:

 • sk0R powyżej 31,5 fragów

Typy bukmacherskie na mecz Liquid – Spirit

Liquid lub Spirit pożegnają się dziś z turniejem IEM Katowice 2023. Faworytem meczu w opinii bukmacherów jest Liquid, lecz może to nieco dziwić, biorąc pod uwagę, że ostatnie dwa bezpośrednie starcia padły łupem Spirit. Były one jednak bardzo wyrównane i rozgrywały się na przestrzeni trzech map. Również dziś, w meczu o tak dużą stawkę, spodziewać się możemy długiego meczu, w którym obie ekipy pokażą wszystko, co mają najlepszego.

iem katowice

Liquid – Spirit – nasze propozycje bukmacherskie

W ofercie bukmachera znaleźliśmy ciekawy zakład, który naszym zdaniem ma bardzo duże szanse powodzenia. Mianowicie zestawił on w parze H2H dwóch zawodników Spirit – s1rena i choppera. Biorąc pod uwagę ostatnie cztery mecze Spirit, wszystkie rozgrywane w formule bo3, za każdym razem s1ren osiągał większą ilość fragów, niż chopper. Również linie bukmacherów są wyżej ustawione u pierwszego z wymienionych. Ostatnie dwa bezpośrednie mecze Liquid ze Spirit to również przewaga s1rena. W ostatnim meczu miał więcej fragów, poprzednim razem ułożyły się one po równo. Wszystko wskazuje więc na to, że w dzisiejszym meczu również lepsze statystyki będą po stronie s1rena.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Liquid – Spirit:

 • s1ren więcej fragów niż chopper
typy iem katowice

Jeśli szukasz innych propozycji, sprawdź koniecznie pozostałe typy bukmacherskie na esport na naszej stronie.

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln