e-sportowe typy na IEM Katowice 2023 | 5.02.2023

e-sportowe typy na IEM Katowice 2023: Natus Vincere – Liquid

Darmowe typy bukmacherskie na fazę główną IEM Katowice 2023. Zajmiemy się dziś meczem NaVi z Liquid i przeanalizujemy szanse kilku zawodników w ramach pojedynków H2H.

Nasz kupon zagramy w ForBET. BONUS W FORBET to specjalny pakiet powitalny przygotowany dla czytelników obstawiamy.info.

Zakład bez ryzyka forbet

Bonus w forBET to zdaniem wielu graczy bardzo dobra opcja dla nowych użytkowników. Każdy z czytelników portalu obstawiamy.info może odebrać zakład bez ryzyka w forBET aż do 1200 złotych. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym.

NaVi oraz Liquid rozpoczynają swoją przygodę z IEM Katowice. Faworytem meczu określane jest rzecz jasna Natus Vincere. Należy jednak zwrócić uwagę, że z 12 pojedynków między tymi formacjami, aż 5 razy górą było Liquid. Co więcej, ostatni mecz z grudnia między nimi zakończył się właśnie wygraną NAF-a i spółki.

NaVi od pewnego czasu gra z nowym zawodnikiem, jakim jest npl. Niestety, dotychczasowe mecze, zwłaszcza przeciwko najmocniejszym drużynom pokazują, że Ukrainiec ma jeszcze sporo rzeczy do poprawy i zazwyczaj zamyka tabelę zabójstw. Co więcej, w ostatnim meczu z Liquid na pierwszej mapie nabił zaledwie 5 fragów i w dalszej fazie meczu wystepował w jego miejsce sdy. W trudnym meczu z amerykańską formacją liczyć się będą przede wszystkim zawodnicy skutecznie i stabilnie fragujący, a do takich zalicza się b1t. Zdecydowaną większość spotkań b1t kończy w tabeli zabójstw tuż za s1mple i podobną sytuacje powinniśmy widzieć również dziś. Tym samym powinien nabić zdecydowanie więcej fragów, aniżeli npl.

iem katowice

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz NaVi – Liquid:

 • b1t lepszy od npl

Więcej bonusów powitalnych znajdziesz na naszej stronie!

Typy bukmacherskie na mecz NaVi – Liquid

S1mple jak w każdym turnieju omawiany jest jako jedna z jego gwiazd i główny kandydat do miana MVP. Świat jeszcze długo czekać będzie na zawodnika o tak ogromnych umiejętnościach, jak Ukrainiec. Dlatego też warto korzystać z wysokich kursów, jakie wystawili w jego stronę bukmacherzy w bezpośrednim pojedynku z NAF-em. Owszem, Kanadyjczyk jest jednym z liderów Liquid, jednak ciężko mu zbliżać się do tak wysokich wartości fragowania, jak w przypadku s1mple – nawet, jeśli to Liquid wygra mecz. Na największych turniejach to jednak zawsze NaVi jest faworytem, a s1mple osiaga na nich najlepsze wyniki.

typy esport

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz NaVi – Liquid:

 • s1mple lepszy od NAF-a

YEKINDAR dołączył niedawno do Liquid i z miejsca stał się zawodnikiem, który osiąga jedne z najwyższych ilości fragów w niemal każdym meczu. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na jego ostatni mecz przeciwko Natus Vincere, kiedy to na trzech mapach nabił aż 73 fragi. Swoją drogą, było to aż 10 zabójstw więcej, niż s1mple. YEKINDAR to gracz wybitnie mocny aimowo, robiący przewagę na początku rundy. Wychodzi mu to z dużym powodzeniem. Dziś bukmacherzy zestawili go w parze H2H z oSee i jest to świetna okazja do postawienia na Łotysza. W grudniowym meczu z Navi na każdej mapie YEKINDAR zdobywał kilka, jak nie kilkanaście fragów więcej niż Amerykanin i ogromna jest szansa, że ten wynik powtórzy także dziś.

cs go katowice

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz NaVi – Liquid:

 • YEKINDAR lepszy od oSee
typy iem katowice

Jeśli szukasz innych propozycji, sprawdź koniecznie pozostałe typy bukmacherskie na esport na naszej stronie.

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln