e-sportowe typy na IEM Katowice 2023 | 4.02.2023

e-sportowe typy na IEM Katowice 2023: OG – MOUZ

Darmowe typy bukmacherskie na fazę główną IEM Katowice 2023. Zajmiemy się dziś meczami OG z MOUZ, a także Vitality z NIP.

Nasz kupon zagramy w ForBET. BONUS W FORBET to specjalny pakiet powitalny przygotowany dla czytelników obstawiamy.info.

Zakład bez ryzyka forbet

Bonus w forBET to zdaniem wielu graczy bardzo dobra opcja dla nowych użytkowników. Każdy z czytelników portalu obstawiamy.info może odebrać zakład bez ryzyka w forBET aż do 1200 złotych. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym.

OG w niezłym stylu przeszło fazę play-in. Trzeba przyznać, że rywali nie mieli najłatwiejszych, gdyż było to Sprout, a także fnatic. Mają jednak oni dzięki temu sporo czasu spędzonego przed monitorem, gdyż w pierwszym z tych meczów potrzebna była dogrywka, zaś w kolejnym trzy mapy. MOUZ dopiero dziś wchodzi do turnieju i ich forma jest niewiadomą.

typy esport

OG – MOUZ – nasze typy bukmacherskie

OG w fazie play-in zaprezentowało się na tyle nieźle, że formacja ta może liczyć na całkiem niezły wynik również w fazie głównej. Jeśli któryś z rywali ma być w ich zasięgu, to najbliżej ku temu właśnie MOUZ. Oba zespoły powinny z pełnym poświęceniem pilnować swojego picku i liczyć na to, że w którymś momencie uda się zaskoczyć rywala i może ukraść mu mapę. Rozegrani już całkiem nieźle OG mają ten handicap, że od kilku dni już rywalizują w Spodku. Dla MOUZ będzie to z kolei pierwszy mecz. Możemy się spodziewać, że obie drużyny przygotowały na turniej coś specjalnego, co da im wygranie własnych picków, a tym samym mecz odbędzie się na dystansie trzech map.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz OG – MOUZ:

 • powyżej 2,5 mapy w meczu

Typy bukmacherskie na mecz Vitality – NIP

NIP przeszli do fazy głównej turnieju bez strat. Najpierw ograli MIBR, a następnie w dwóch mapach okazali się lepsi od Spirit. Teraz jednak przed nimi znacznie trudniejsze zadanie, gdyż w meczu z Vitality uznawani są zdecydowanie za underdoga. W końcu na próżno w ich szeregach szukać zawodnika tak robiącego różnicę, jak ZywOo. NIP potrafi jednak sprawiać niespodzianki, tak jak choćby niedawne zwycięstwa z NaVi i OG.

iem katowice

Vitality – NIP – nasze propozycje bukmacherskie

Niekwestionowanym liderem, zbierającym najwięcej fragów w ekipie Vitality jest ZywOo. Za jego plecami znajdują się jednak również mocni gracze, a do takich zaliczyć należy Spinxa i dupreeha. Naszym zdaniem większej ilości zabójstw można spodziewać się po Izraelczyku. W ostatnich trzech meczach Vitality, rozgrywanych z mocnymi rywalami, czyli Heroic, Evil Geniuses i Astralis, Spinx za każdym razem był w tabeli przed Duńczykiem. Można więc wysnuć z tego wniosek, że również w starciu z NIP, na jednym z najważniejszych turniejów w całym sezonie, fragowanie będzie zadaniem tych najmocniejszych. W Vitality należy do nich Spinx.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Vitality – NIP:

 • Spinx więcej fragów niż dupreeh
typy iem katowice

Jeśli szukasz innych propozycji, sprawdź koniecznie pozostałe typy bukmacherskie na esport na naszej stronie.

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln