e-sportowe typy na IEM Katowice 2023 | 3.02.2023

e-sportowe typy na IEM Katowice 2023: Complexity – ENCE

Darmowe typy bukmacherskie na trzeci dzień IEM Katowice 2023. W fazie play-in dojdzie do kolejnych starć, których bohaterami będą Complexity z ENCE, a także Spirit ze Sprout.

Nasz kupon zagramy w ForBET. BONUS W FORBET to specjalny pakiet powitalny przygotowany dla czytelników obstawiamy.info.

Zakład bez ryzyka forbet

Bonus w forBET to zdaniem wielu graczy bardzo dobra opcja dla nowych użytkowników. Każdy z czytelników portalu obstawiamy.info może odebrać zakład bez ryzyka w forBET aż do 1200 złotych. Wystarczy założyć konto z kodem promo

Complexity zgodnie z oczekiwaniami łatwo rozprawiło się z Permittą. Amerykańska formacja szybko i przyjemnie odprawiła z turnieju Polaków. Mecz z ENCE będzie należał do znacznie trudniejszych, ba, Complexity jest w nim stawiane w roli zdecydowanego underdoga. Jest to jednak dla nich idealna okazja, aby spróbować powalczyć o niespodziankę. Zwłaszcza, że ich rywal, ENCE, to drużyna mocna, ale często niestabilna.

esport typy

Complexity – ENCE – nasze typy bukmacherskie

Wśród oferty bukmachera naszą uwagę zwróciła linia na fragi floppy’ego. Ustawiona ona została na linii 32,5 i wydaje się to być bardzo mało. Co prawda z Permittą nie doszedł do tego poziomu, jednak też rund było jak na lekarstwo. Starcie z ENCE powinno wygenerować znacznie większą liczbę rund, zwłaszcza na picku Complexity. To dobra okazja dla floppy’ego, aby nieco podreperować bilans fragów. Od wielu lat w swoich drużynach jest on piewszorzędną postacią, toteż podczas IEM-a, w decydującym meczu powinien to również udowodnić.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Complexity – ENCE:

 • floppy powyżej 32,5 fragów

Typy bukmacherskie na mecz Spirit – Sprout

Spirit było jednym z głównych faworytów do przejścia do fazy głównej już po dwóch pierwszych meczach eliminacji, jednak po drodze potknęli się z NIP-em. Muszą więc powalczyć jeszcze ze Sprout, aby wejść do najlepszej szesnastki IEM Katowice. Starcie to wcale nie wydaje się być najłatwiejsze, zwłaszcza, że jeszcze półtora miesiąca temu rosyjska formacja mocno namęczyła się w bezpośrednim starciu, wygrywając 2:1. Również dziś wiele wskazuje na to, że mecz potrwa dość długo. Sprout rozegrało dotychczas na turnieju 3 mapy i każda z nich składała się z minimum 29 rund.

iem katowice

Spirit – Sprout – nasze propozycje bukmacherskie

Spodziewany długi mecz powinien przynieść sporą liczbę fragów wszystkich zawodników. Najciekawiej wygląda linia wystawiona przez bukmacherów na refrezha. Duńczyk potrzebować będzie zaledwie 32 killi, aby ją pokryć. Bez kłopotu ugrał wymaganą liczbę fragów z Evil Geniuses, z kolei na jedynej mapie przeciw OG miał 18 zabójstw. Pozwala to sądzić, że refrezh nie zmieni swojej skuteczności również w najważniejszym meczu, który przesądzi o dalszym losie formacji w turnieju. Doświadczenie na największych turniejach, niezły % skuteczności, wyrównany mecz i niska linia to przepis na pokrycie jej przez Duńczyka.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Spirit – Sprout:

 • refrezh powyżej 31,5 fragów
typy iem katowice

Jeśli szukasz innych propozycji, sprawdź koniecznie pozostałe typy bukmacherskie na esport na naszej stronie.

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln