e-sportowe typy na IEM Katowice 2023 | 12.02.2023

e-sportowe typy na IEM Katowice 2023: G2 – Heroic

Darmowe typy bukmacherskie na IEM Katowice 2023. Przeanalizujemy finałowy mecz między G2 i Heroic.

G2 i Heroic dotarły do finału IEM Katowice 2023 w pełni zasłużenie. Są jedynymi zespołami, które dotychczas nie przegrały meczu i swojego pogromcę któreś z nich znajdzie dopiero w tym ostatnim, najważniejszym meczu. Zdaniem bukmacherów faworytem starcia jest G2. NiKo i spółką są lepsi podczas IEM-a od swoich rywali tylko i wyłącznie tym, że Heroic stracili jedną mapę w starciu z Complexity, zaś G2 wszystkie mecze wygrali nie odnosząc jakichkolwiek strat.

Nasz kupon zagramy w ForBET. Forbet oferta powitalna to specjalny pakiet przygotowany dla czytelników obstawiamy.info.

Zakład bez ryzyka forbet

Bonus w forBET to zdaniem wielu graczy bardzo dobra opcja dla nowych użytkowników. Każdy z czytelników portalu obstawiamy.info może odebrać zakład bez ryzyka w forBET aż do 1200 złotych. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL i już to gwarantuje Ci odebranie bonusu i cashbacku, czyli zwrotu stawki, jeśli kupon i typy bukmacherskie okażą się przegrane.

G2 – Heroic – nasze typy bukmacherskie

Oferta zakładów bukmacherskich na mecz finałowy IEM Katowice 2023 dla wielu może być kopalnią ciekawych kursów. My jeden z nich znaleźliśmy w starciu H2H między zawodnikami Heroic. Naszym zdaniem jabbi powinien w czasie meczu zdobyć więcej fragów, niż TeSeS. Rzeczywiście, pierwszy z nich w meczowych statystykach melduje się zazwyczaj wyżej, aniżeli drugi. Dziś do czynienia mieć będziemy z meczem rozgrywanym do trzech wygranych map. Oznacza to, że zapewne okazji do strzelania będzie dużo więcej i premiuje to zawodników, którzy w klasyfikacji zabójstw są zazwyczaj w czubie. Z pewnością Heroic liczy na to, że jednym z liderów we fragowaniu będzie właśnie jabbi. Również naszym zdaniem to on w parze z TeSeSem będzie wyżej.

typy iem katowice

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz G2 – Heroic:

 • jabbi więcej fragów niż TeSeS

Lista bukmacherów – tutaj znajdziesz spis legalnych w Polsce operatorów, nie tylko forBet, którzy oferują atrakcyjne bonusy powitalne!

G2 – Heroic – nasze typy bukmacherskie

Drugi zakład dotyczy dwóch zawodników G2, zestawionych ze sobą w pojedynku H2H. Chodzi o dwóch Bośniaków, liderów formacji. Stawiamy, że NiKo zgarnie więcej fragów, niż huNter. Niemal przez cały turniej NiKo cieszy dobrą formą i w większości meczów zajmował miejsce w czubie klasyfikacji zabójstw. Tylko na pojedynczych mapach huNter zapisywał na swoim koncie więcej fragów. Dzisiejszy mecz rozgrywany będzie do trzech wygranych map, a to premiować będzie zawodników mocnych aimowo, którzy zazwyczaj w swoich drużynach są tymi najskuteczniejszymi fraggerami. W G2 tę rolę bierze na siebie NiKo. Pamiętamy, gdy wielokrotnie w finałach turniejów to własnie on brał na siebie największą odpowiedzialność i seryjnie fragował. Tego samego oczekujemy od niego również dziś.

CSGO iem katowice

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz G2 – Heroic:

 • NiKo więcej fragów niż huNter
typy esport

Jeśli szukasz innych propozycji, sprawdź koniecznie pozostałe typy cs go na naszej stronie.

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln