e-sportowe typy na IEM Katowice 2023 | 10.02.2023

e-sportowe typy na IEM Katowice 2023: NaVi – Outsiders; Vitality – Liquid

Darmowe typy bukmacherskie na IEM Katowice 2023. Czas na mecze ćwierćfinałowe, w których NaVi zmierzy się z Outsiders, zaś Vitality zagra z Liquid.

Nasz kupon zagramy w ForBET. BONUS W FORBET to specjalny pakiet powitalny przygotowany dla czytelników obstawiamy.info.

Zakład bez ryzyka forbet

Bonus w forBET to zdaniem wielu graczy bardzo dobra opcja dla nowych użytkowników. Każdy z czytelników portalu obstawiamy.info może odebrać zakład bez ryzyka w forBET aż do 1200 złotych. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL i już to gwarantuje Ci odebranie bonusu i cashbacku, czyli zwrotu stawki, jeśli kupon i typy bukmacherskie okażą się przegrane.

W pierwszym ćwierćfinale NaVi zmierzy się ze zwycięzcą ostatniego rozgrywanego IEM-a – Outsiders. Faworytem bukmacherów w tym meczu jest NaVi. Zespół s1mple’a wzorowo rozgrywa najważniejsze mecze, a ten dzisiejszy zdecydowanie można do takich zaliczyć. Jego ekipa ma patent na Outsiders, gdyż dwa ostatnie mecze bezpośrednie padły łupem faworyta. Znamienne było zwłaszcza ostatnie starcie, w którym NaVi rozgromiło rywali na drugiej mapie, co ważne, wybranej przez Outsiders, aż 16:4. W tamtym meczu s1mple pokazał wielką przewagę nad rywalami, gdyż sam uzbierał 55 fragów, podczas gdy najlepszy zawodnik drużyny przeciwnej nabił ich zaledwie 34. FL1T na IEM Katowice jest jednym z liderów swojej drużyny. Meczów z Complexity, OG i NIP-em nie da się jednak porównać do nadchodzącego starcia z NaVi. To będzie starcie na zupełnie wyższym poziomie. Duża jest zatem szansa, że s1mple rozstrzela swoich rywali, a ciekawy kurs oferowany na jego zwycięstwo w pojedynku na fragi z FL1T-em jest warty gry.

esport cs:go

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz NaVi – Outsiders:

 • s1mple więcej fragów niż FL1T

Legalni bukmacherzy to nie tylko forbet. Jeśli masz już tam konto, sprawdź nasze zestawienie legalnych operatorów w Polsce.

Dwukrotnie już podczas IEM Katowice stawialiśmy, że b1t osiągnie większą ilość fragów, niż npl i ani razu się nie zawiedliśmy. W pojedynku tego bardziej doświadczonego Ukraińca z tym z mniejszym stażem w NaVi górą jest zdecydowanie b1t. Zarówno w meczu z Liquid, jak i z G2 osiągał on większą liczbę fragów. Bardzo często zdarza się, że b1t w tabeli zabójstw znajduje się tuż za s1mple. npl potrzebuje jeszcze wielu rozegranych meczów, aby zgrać się w pełni z kolegami z drużyny i zacząc fragować na podobnym dla nich poziomie. Nie zatrzyujemy się zatem i po raz kolejny nasz wzrok pada na pojedynek H2H między kolegami z drużyny, w którym b1t powinien zdobyć więcej killi, niż npl.

typy esport

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz NaVi – Outsiders:

 • b1t więcej fragów niż npl

Vitality – Liquid – nasze typy bukmacherskie

W drugim meczu ćwierćfinałowym Vitality zmierzy się z Liquid i tutaj też mamy swojego faworyta w starciu H2H. Vitality podczas IEM Katowice rozegrało dotychczas 3 mecze i w każdym z nich Spinx osiągał więcej fragów, niż dupreeh. Z NIP byłą to różnica 11 zabójstw, z fnatic w ilości 6, zaś z Heroic również o 11 więcej. Za każdym razem przewaga Izraelczyka jest zatem znaczna i nic nie wskazuje na to, aby w meczu z Liquid miało być inaczej. dupreeh nigdy nie słynął z seryjnego fragowania, ten zakres obowiązków w Vitality biorą na siebie zazwyczaj ZywOo i właśnie Spinx. Korzystamy zatem z oferty wystawionej przez bukmachera, który zestawił ze sobą tych dwóch graczy Vitality. Stawiamy na to, że więcej fragów w starciu z Liquid będzie po stronie Spinxa, aniżeli dupreeha.

iem katowice

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Vitality – Liquid:

 • Spinx więcej fragów niż dupreeh
typy iem katowice

Jeśli szukasz innych propozycji, sprawdź koniecznie pozostałe typy bukmacherskie na esport na naszej stronie.

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln