e-sportowe typy na IEM Katowice 2023 | 1.02.2023

e-sportowe typy na IEM Katowice 2023: Cloud9 – IHC

Darmowe typy bukmacherskie na pierwszy dzień IEM Katowice 2023. W inauguracyjnych meczach fazy play-in interesują nas najbardziej starcia Cloud9 z IHC, a także Spirit z Grayhound.

Nasz kupon zagramy w ForBET. BONUS W FORBET to specjalny pakiet powitalny przygotowany dla czytelników obstawiamy.info.

ForBet zakład bez ryzyka aż do 1200 PLN!

2000

PLN

Pakiet XXL na EURO 2024 Do 12 maja można liczyć na dodatkowy bonus na Euro 2024. Jest to bonus od depozytu aż do 2000 PLN na fazę pucharową, oraz gra bez podatku podczas fazy grupowej!

1000 PLN

1200

PLN

Zakład bez ryzyka Za pierwszy (ewentualnie) przegrany zakład zwrot stawki do 1200 PLN! Oferta tylko z kodem promocyjnym.

2000 PLN

2050

PLN

od II depozytu 100% więcej do II wpłaty w bonusie od depozytu! Jeśli wpłacisz minimum 100 PLN, dostaniesz dodatkowe 50 PLN z kodem promocyjnym.

PLN

Gra bez podatku 30 dni po założeniu konta przysługuje gra bez podatku

Bonus w forBET to zdaniem wielu graczy bardzo dobra opcja dla nowych użytkowników. Każdy z czytelników portalu obstawiamy.info może odebrać zakład bez ryzyka w forBET aż do 1200 złotych. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL i już to gwarantuje Ci odebranie bonusu i cashbacku, czyli zwrotu stawki, jeśli kupon i typy bukmacherskie okażą się przegrane.

Zakład bez ryzyka forbet

Cloud9 jest ogromnym faworytem nie tylko meczu z IHC, ale także całej fazy eliminacyjnej do turnieju głównego. Zespół ten posiada młodych, ale już doświadczonych na arenie międzynarodowej graczy. Dla Cloud9 faza play-in to zaledwie przystawka przed daniem głównym jakim powinna być rywalizacja z najsilniejszymi zespołami na IEM Katowice. IHC to zespół złożony z zawodników z Mongolii. Meldują się oni na większości mocno obsadzonych turniejów jako jedna z najmocniejszych azjatyckich drużyn. Gdy jednak przychodzi do walki z drużynami z Europy czy też Ameryki Północnej i Południowej, okazuje się to być niczym zderzenie ze ścianą. Szukając ich zwycięstwa z jakąkolwiek znaną i mocniejszą drużyną z Europy… nic nie znaleźliśmy. Nie powinno się to także zmienić w meczu z Cloud9.

iem katowice

Cloud9 – IHC – nasze typy bukmacherskie

Gra w stronę Cloud9 jest rzecz jasna oczywista, ale niezbyt opłacalna. Bukmacherzy słusznie ocenili ich zwycięstwo na bardzo niski kurs. Mecz z IHC powinien być szybki, łatwy i przyjemny. Okazję do strzelania dostaną najmocniejsi aimowo gracze C9, wśród których znajduje się sh1ro. Rosjanin jest zawodnikiem, który w niemal każdym meczu swojej drużyny otwiera tabelę zabójstw i nie inaczej powinno być tym razem. Dziś konfrontujemy go z kolegą z drużyny, Ax1Le. W ostatnich pięciu meczach Cloud9, sh1ro miał więcej zabójstw w czterech z nich. Wyjątkiem okazał się mecz z NaVi, który biorąc pod uwagę nadchodzące starcie z IHC, nie jest zbyt miarodajny. W meczu, w którym Cloud9 powinni szybko wybijać swoich rywali, sh1ro powinien być pierwszoplanową postacią.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Cloud9 – IHC:

 • sh1ro więcej zabójstw od Ax1Le

Typy bukmacherskie na mecz Spirit – Grayhound

Jeden z kilku meczów fazy play-in podczas IEM Katowice 2023, w którym faworyt jest oczywisty. Spirit nie powinni mieć kłopotu z awansem do fazy głównej, a już zwłaszcza pierwsze starcie z Grayhound wygląda na szybkie do rozstrzygnięcia. Gracze CS-a z Australii i Oceanii nie potrafią okazać równie wysokich umiejętności, co najmocniejsze europejskie drużyny. Owszem, Grayhound mieli kilka lepszych meczów, takich jak niedawne zwycięstwo po dogrywce w bo1 przeciw Cloud9, jednak na dłuższą metę nie są w stanie zagrozić najmocniejszym ekipom świata. Spirit są tutaj słusznie uznani “pewniakiem”.

iem typy

Sprawdź również inne nasze kody promocyjne!

Spirit – Grayhound – nasze typy bukmacherskie

Grayhound to zespół złożony wyłącznie z Australijczyków i jednego gracz z Nowej Zelandii, a jego liderem jest Liazz. Zawodnik ten ma już spore doświadczenie na międzynarodowej scenie CS:GO, gdyż zaliczał już występy na większych turniejach w barwach 100 Thieves, EXTREMUM czy Renegades. Dziś, w barwach Grayhound, również zdecydowanie się wyróżnia. Na palcach jednej ręki policzyć można mecze, w których Australijczyk nie otwierał tabeli zabójstw w swojej drużynie. Jego ekipa opiera swoją grę na doświadczeniu i umiejętnościach Liazza. Wydaje nam się, że w tej sytuacji warto wykorzystać zestawienie go w zakładce H2H z kolegą ze swojej drużyny. AliStair, bo o nim mowa, rzadko widnieje w statystykach na czele, będąc w cieniu mocniejszych aimowo zawodników. W meczach z najmocniejszymi drużynami podczas IEM Katowice liczyć się będzie przede wszystkim refleks, umiejetności i doświadczenie, a to jest znacznie większe po stronie Liazza i to on powinien zaliczyć w meczu więcej zabójstw.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Spirit – Grayhound:

 • Liazz więcej zabójstw od aliStair
typy esport

Jeśli szukasz innych propozycji, sprawdź koniecznie pozostałe typy bukmacherskie na esport na naszej stronie.

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln