Dubel na skoki w Lake Placid! | 11.02.2024

Dubel na skoki w Lake Placid!

Kończymy zmagania skoczków narciarskich w Lake Placid. Nim zawodnicy opuszczą USA, czeka ich ostatni konkurs indywidualny.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego! Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTA. Po rejestracji w Betclic możecie zagrać pierwszy kupon za – MAKSYMALNIE W TEJ PROMOCJI – 228 PLN. Jeśli wejdzie – wszystko Twoje od razu do wypłaty, BEZ OBRACANIA!

kod promocyjny betclic

Jeśli kupon NIE WEJDZIE, to Betclic zwróci Ci 200 PLN w do wykorzystania w postaci freebetu. Betclic freebet wystarczy obrócić JEDEN raz po kursie łącznym na kuponie 2,14 – niezbyt trudna sprawa. Na zakończenie, po jednokrotnym obrocie cała kasa jest już DO WYPŁATY bez konieczności grania dalej. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Godnym uwagi jest fakt, że każdy nowy gracz może oczywiście zagrać sobie za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Kamil Stoch – Paweł Wąsek

stoch wasek

Nie można powiedzieć, aby Kamil Stoch był ostatnimi czasy w dobrej formie. Niestety, ale Paweł Wąsek jest w jeszcze gorzej. Ma on problemy z awansem do drugiej serii konkursów, a czasem nawet z zakwalifikowaniem się w ogóle do niego. Dodatkowo na jaw wyszły ostatnimi czasy problemy Wąska pod względem psychicznym, ponieważ twierdzi, że skoki nie sprawiają mu aktualnie przyjemności. Widać to po wynikach, które Wąsek uzyskuje ostatnimi czasy bardzo słabe. Dziś w Lake Placid powinna potwierdzić się obecna forma obu zawodników. Stoch mimo wszystko notuje zadowalające próby, potrafi zakończyć kwalifikacje czy trening w drugiej dziesiątce. Podobnych osiągnięć nie widać u Wąska.

 • Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich: Kamil Stoch lepszy od Pawła Wąska

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę!

typy bukmacherskie

Clemens Aigner – Kristoffer Eriksen Sundal

aigner sundal

Clemens Aigner stał wczoraj przed wielką szansą, aby zakończyć zawody Pucharu Świata na podium. Zajmował bowiem 2. miejsce po pierwszej serii, jednak nie wytrzymał stresu. W drugiej próbie wylądował bardzo blisko i spadł aż do trzeciej dziesiątki. Trzeba przyznać też, że to ten drugi skok był bardziej zbliżony do jego osiągnięć z treningów czy kwalifikacji. Za rywala ma dziś Sundala, który w Lake Placid notuje solidne próby. Zwykle spokojnie notuje miejsca w okolicach pierwszej dziesiątki. Z pewnością jest bardziej solidnym w swoich skokach, niż Aigner. Na przestrzeni dwóch skoków konkursowych wyższą notę powinien zatem uzyskać Norweg.

 • Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w Lake Placid: Kristoffer Eriksen Sundal lepszy od Clemensa Aignera
skoki dubel niedziela

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln