Dubel na podwojenie z NBA? Gramy nockę!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Atlanta Hawks – Washington Wizards (godz. 01:00): Minimum 215 punktów w meczu

Zaczniemy od drugiego dania jakim jest over w meczu Hawks z Wizards. Wprawdzie w statystykach próżno szukać obu ekip w czołówce najszybciej grających ekip w lidze, jednak zarówno Atlanta jak i Washington lubią szybki pace, co pokazali w pierwszym meczu, gdzie licznik zatrzymał się na 233 punktach. W obu drużynach niemal pełne rostery i nieliczne braki, poza Hachimurą mniej istotne osłabienia, a w porównaniu z pierwszym starciem do składu Wiz wracają Dinwiddie i Gafford. Historycznie pod względem overów meczowych wygląda to świetnie – w poprzednim sezonie 3/3 i wydaje się, że podobnie będzie także dzisiaj. Pobieramy niską (jak na styl gry obu zespołów) linijkę do dubelka. 

Minnesota Timberwolves – Orlando Magic (godz. 01:30): Anthony minimum 5 asyst

Główne danie na dzisiaj, a więc asysty Cole Anthony’ego z Orlando. Rozgrywający Magic notuje w tym sezonie 5.3 asysty na mecz, skąd więc linia 4.5? Osobiście jest to dla mnie zaniżony rynek o co najmniej jedną asystę, a jak weźmiemy pod uwagę, że Minnesota jest jedną z najszybciej grających drużyn w lidze – wybór w tym wypadku jest tylko jeden. Cole Anthony notuje w tym sezonie średnio 13 potencjalnych asyst na mecz, co jest świetnym wynikiem biorąc pod uwagę dzisiejszą linię. Dodatkowo warto odnotować, że zdobywał minimum 5 asyst w 5 na 7 rozegranych meczów, a rywalami Orlando były ekipy grające wolniejszy basket od Timberwolves. Jeśli goście przez większość meczu będą dotrzymywać kroku faworyzowanej Minnesocie, Anthony powinien mieć sporą szansę na over i chcemy wykorzystać fakt, że linia jest niska. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln