Dubel na konkurs duetów w Oberstdorfie! | 23.02.2024

Rozpoczynają się zmagania skoczków narciarskich na mamucim obiekcie w Oberstdorfie. Sprawdź nasze analizy i przemyślenia na piątkowy konkurs duetów.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego! Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTA. Po rejestracji w Betclic możecie zagrać pierwszy kupon za – MAKSYMALNIE W TEJ PROMOCJI – 228 PLN. Jeśli wejdzie – wszystko Twoje od razu do wypłaty, BEZ OBRACANIA!

kod promocyjny betclic

Jeśli kupon NIE WEJDZIE, to Betclic zwróci Ci 200 PLN w do wykorzystania w postaci freebetu. Betclic freebet wystarczy obrócić JEDEN raz po kursie łącznym na kuponie 2,14 – niezbyt trudna sprawa. Na zakończenie, po jednokrotnym obrocie cała kasa jest już DO WYPŁATY bez konieczności grania dalej. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Godnym uwagi jest fakt, że każdy nowy gracz może oczywiście zagrać sobie za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Polska – Japonia

PIerwszy garnitur reprezentacji Japonii to Ryoyu Kobayashi i Ren Nikaido. Dwóch solidnych zawodników, któzy przez cały sezon trzymają się ścisłej czołówki Pucharu Świata. Kobayashi bardzo rzadko wypada poza pierwszą dziesiątkę podczas konkursów, Nikaido z kolei trzyma się pierwszej dwudziestki. Podobnej stabilizacji z pewnością nie mamy wśród reprezentantów Polski. Jakich zawodników do walki by nie wybrał Thomas Thurnbichler, to nie będą oni gwarantować równych i pewnych skoków. Pewniakiem do reprezentowania Polski jest Aleksander Zniszczoł. Jedyne, co może martwić, to fakt, że nie jest on specjalistą od skoczni mamucich.

puchar świata w skokach narciarskich

Ktokolwiek będzie jego doparowym, nie będzie gwarantował trzech równych skoków, co z kolei wśród Japończyków powinno być dość oczywiste. Choć pierwszy konkurs w Oberstdorfie będzie rozgrywany nieco w ciemno, gdyż nie poprzedzały go żadne treningi czy kwalifikacje, to jednak da się stworzyć kilka wniosków i przypuszczeń na zbliżający się konkurs duetów. Kurs na zwycięstwo Japonii w tej parze jest bardzo korzystny i z niego korzystamy.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Oberstdorfie:

 • Japonia lepsza od Polski

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę!

typy bukmacherskie

Finlandia – Szwajcaria

Wśród czterech zawodników, których zobaczymy w ramach tej pary, tylko Niko Kytosaho gwarantuje ostatnimi czasy równe i dalekie skoki. Niewykluczone więc, że to właśnie jego postawa będzie tutaj decydująca. Doparowym Fina będzie zapewne Antti Altto, którego również stać na wykonanie jednego czy dwóch naprawdę solidnych skoków.

polska japonia szwajcaria finlandia

Szwajcarzy do konkursu podejdą z pewnością z Gregorem Deschwandenem, zdecydowanie najlepszym ze Szwajcarów w tym sezonie. Warto jednak zwrócić uwagę, że ostatnimi czasy przeplata on konkursy lepsze z gorszymi. Przykładem choćby ostatni wyjazd do Sapporo, gdzie Deschwanden kompletnie zepsuł swoją drugą próbę i wylądował na ostatnim w drugiej serii 29. miejscu. Ktokolwiek będzie jego doparowym, z pewnością osiągnie słabszy rezultat, niż Altto. Może być nim Ammann, może być Peier, może być Imhof, ale żaden z nim nie gwarantuje dalekiego skoku. W tej parze również kurs na zwycięstwo Finlandii jest bardzo korzystny.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Oberstdorfie:

 • Finlandia lepsza od Szwajcarii
typy skoki

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln