Dubel na kolejną noc zmagań w NBA!

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Cleveland Cavaliers – Charlotte Hornets (godz. 01:00): Drummond minimum 15 zbiórek

Kursy na overy zawodników są wyjątkowo zaniżone, prawdopodobnie ze względu na start sezonu i granie tego typu zakładów przynajmniej na tym etapie może być mniej opłacalne. Niemniej niektóre rynki są wciąż atrakcyjne i taką bez wątpienia jest linijka na zbiórki Drummonda przeciw Hornets. Pamiętamy poprzedni sezon i ogromne podkoszowe problemy Charlotte, w tym kadrowo w zasadzie niewiele się zmieniło. Andre Drummond grając w tamtym sezonie przeciwko najbliższemu rywalowi zaliczał kolejno 20, 21 i 19 zbiórek, grając średnio 38 minut. Dzisiaj liczymy na okolice 35 minut i mocną walkę na desce.

Philadelphia 76ers – Washington Wizards (godz. 01:00): Philadelphia minimum 116 punktów w meczu

Over punktowy Philadelphii w meczu z Wizards. W obu zespołach doszło do kilku zmian kadrowych. Sixers w końcu pozyskali shooterów, którzy mają otworzyć sporo opcji ofensywnych i polepszyć spacing, którego w tamtym sezonie tak brakowało. W kontekście naszego typu kluczową zmianą w ekipie z Waszyngtonu jest dodanie Russella Westbrooka, który idealnie wkomponuje się w szybką koszykówkę Wizards. Jak pamiętamy w poprzednim sezonie ta ekipa była jedną z najszybciej grających drużyn w lidze, po dodaniu WB tempo powinno być jeszcze szybsze. Biorąc pod uwagę pace oraz spore dziury w obronie podopiecznych Scotta Brooksa powinniśmy być świadkami sporej ilości punktów.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln