Gramy dubla na CS:GO BLAST Premier EU & NA.

Na początek przypominamy o możliwości zagrania KUPONU BEZ RYZYKA PRZEGRANEJ w BETCLIC. BETCLIC oferuje zakład bez ryzyka do 200 złotych! Oznacza to, że po rejestracji z linku poniżej “kliknij guzik!” możesz zagrać swój pierwszy kupon aż za 200 złotych. Jeśli kupon okaże się przegrany BETCLIC zwróci Ci stawkę (do 200 złotych) we freebecie! Jest to forma kuponu bez ryzyka dla każdego nowego gracza. Link do rejestracji po bonus jest tutaj ⬇️⬇

Ence vs CPH Flames

Podczas Quali do Majora Spinx przechodził samego siebie i oprócz 40(!) fragów na jednej mapie przeciwko Heet zagrał świetny turniej. Tylko raz na 8 przypadków zakończył mapę na minus, gdzie w deciderze przeciwko NIP zakończył overpassa ze statystykami 13:18. Na poprzednich dwóch mapach tego pojedynku wykręcił 44 zabójstwa, czyli tyle samo co podczas wygranego 2:0 meczu z Anonymo. Dycha na NIP również nie zagrał najlepiej, ale poprzednie spotkania z Anonymo, Heet, Astralis czy Spirit to inna bajka. Podczas 5 map w tych spotkaniach zrobił 106 zabójstw, czyli średnio ponad 21 na mapę. Również na CPH Flames będzie w stanie wykręcić 40-stkę na dwóch mapach co tylko ułatwi pokrycie linii przez Spinxa. Spinxa, który też jest na tyle mocny w ostatnich tygodniach, że może zakręcić się koło 40. Typy na ten mecz są dwa. Zarówno “obaj zawodnicy zdobędą minimum 35 eliminacji” jak i over 76.5 zabójstw tej dwójki są do wzięcia.

Godsent vs EG

Według mnie, kwestią czasu jest ogłoszenie disbandu albo zmian w ekipe Evil Geniuses. Zawodnicy z USA nie przypominają tych, którzy w 2018 roku wygrywali Majora Eleague Atlanta & Boston. Ich pojedyncze wygrane mapy to w głównej mierze przebłyski Cerq’a, który i tak w ostatnich 3 miesiącach ma rating 0.99. Bułgar miał zaledwie 47.6% map podczas których był ze statystykami na zielono. Jedynie autimatic i brehze nieznacznie przekraczają rating powyżej 1.0, co nie robi wielkiego wrażenia, bo są to 1.03 i 1.04. Zupełnie inaczej wygląda to wśród zawodników Godsent. Dumau 9 z 11 map kończył z ponad 20 zabójstwami i  ma rating 1.14. Godsent lepiej wyglądają indywidualnie, ale też drużynowo. Trzy dni temu gładko pokonali Party Astronaus 16:2, 16:9. Polegli co prawda z mocnym Complexity, ale 1:2 i przegrywając mapy 16:19 lub 14:16 gdzie pokazali kawał dobrego CSa. Przed 3 dniami zmierzyli się też z EG. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 na ich korzyść, z Overpassem wygranym do 6 i Vertigo do 12. Godsent jest zespołem lepszym indywidualnie i drużynowo i według mnie zgarniają ten mecz.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln