Brunson po raz kolejny da zarobić? Dubel na NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Memphis Grizzlies – Los Angeles Lakers (godz. 02:00): Minimum 216 punktów w meczu

Tutaj króciutko, bo i temat jest dość prosty i oczywisty. W tym sezonie Lakers po dołączeniu Westbrooka do składu stali się najszybciej grającym zespołem ligi. Memphis plasują się w środku stawki, jednak jeśli w składzie pojawia się Ja Morant, a ten dzisiaj zagra – pace Grizzlies znacznie wzrasta. Liczę na spotkanie typu run and gun, a biorąc pod uwagę charakterystykę obu zespołów – jest to wielce prawdopodobne. Dotychczas dwa starcia H2H w tym sezonie i raz został pokryty over, w drugim meczu nie zagrał wspomniany wyżej Morant. Jeśli zostanie zachowane tempo meczu, to nie powinno być problemu z przekroczeniem 215-220 punktów, a i wynik pod 250 mnie wcale nie zaskoczy. 

Sacramento Kings – Dallas Mavericks (godz. 04:00): Brunson minimum 8 asyst

Możecie uznać, że jestem nudny, ale póki są absencje i zgadzają się linie – warto w to iść. Lepszego matchupu do nabijania asyst niż Sacramento chyba nie mogliśmy sobie wymarzyć, jest to bowiem jedna z najszybciej grających drużyn w lidze, jednocześnie jedna z najgorszych w defensywie. Od momentu wypadnięcia ze składu Mavericks Doncicia, Brunson przejął rolę ballhandlera i jak do tej pory wywiązuje się z niej świetnie – średnio 7.5 asyst przy 17.5 potencjalnych na spotkanie, co jest dobrym wynikiem. Rynek wzrósł o jedno oczko, za to oddsy oscylują w okolicach @2.0, co w mojej ocenie jest wysokim kursem biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo wejścia. Brunson pokrywał rynek w ostatnich 5 na 8 rozegranych meczów i kilkukrotnie był bliski zaliczenia double-double (raz ta sztuka mu się udała, przeciwko Timberwolves), a propozycja na jego DD po @3.65 również wygląda smakowicie.

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln