ATP Marakesz, ATP Estoril – gramy dubel na tenis! | 2.04.2024

Typujemy tenisowe mecze na nawierzchni ziemnej. Po mocnych kilku tygodniach w USA, przyszedł czas na kilka mniejszych turniejów rozsianych po całym świecie. My zaglądamy do Portugalii i Maroko.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego! Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTA. Po rejestracji w Betclic możecie zagrać pierwszy kupon za – MAKSYMALNIE W TEJ PROMOCJI – 228 PLN. Jeśli wejdzie – wszystko Twoje od razu do wypłaty, BEZ OBRACANIA!

kod promocyjny betclic

Jeśli kupon NIE WEJDZIE, to Betclic zwróci Ci 200 PLN w do wykorzystania w postaci freebetu. Betclic freebet wystarczy obrócić JEDEN raz po kursie łącznym na kuponie 2,14 – niezbyt trudna sprawa. Na zakończenie, po jednokrotnym obrocie cała kasa jest już DO WYPŁATY bez konieczności grania dalej. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Godnym uwagi jest fakt, że każdy nowy gracz może oczywiście zagrać sobie za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Albert Ramos – Stanislas Wawrinka – nasze typy bukmacherskie

Asy Alberta Ramos, czyli temat przerabiany już dziesiątki razy. Jest to bowiem jeden z zawodników, którzy w całym ATP osiągają najgorsze prędkości serwisu. Hiszpan bardziej wprowadza piłkę do gry, aniżeli wykonuje serwis w celu zapunktowania. Linie asów na jego dokonania są zawsze niskie, ale wciąż warte gry, gdyż zwykle nie przekracza on jednego asa na mecz.

atp estoril marakesz

Dodatkowo nawierzchnia ziemna, na której organizowany jest aktualny turniej w Marakeszu, nie sprzyja wielu asom. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak po raz kolejny zagrać under asów Alberta Ramosa.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Albert Ramos – Stanislas Wawrinka:

 • Albert Ramos poniżej 1,5 asów serwisowych w meczu

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę!

typy bukmacherskie

Daniel Altmaier – Pedro Martinez Portero – nasze typy bukmacherskie

Dla Daniela Altmaiera będzie to trudny mecz, gdyż wystąpi on na zupełnie innej nawierzchni, niż zdążył się przyzwyczaić od wielu miesięcy. Niemca nie widziano na mączce od sierpnia, kiedy to wystąpił w Kitzbuhel. Była mała przerwa na tę nawierzchnię w lutym, kiedy to rozegrał mecz w Cordobie i Buenos Aires, ale oba szybko i łatwo przegrał.

pedro martinez portero albert ramos vinolas daniel altmaier stanislas wawrinka

Teraz więc zmierzy się nie dość, że z rywalem, który grę na cegle uwielbia, czuje się w niej najlepiej, a gra na niej już od lutego bez przerwy, to dodatkowo sam nie będzie czuł się na niej pewnie. Altmaier i Pedro Martinez Portero zmierzyli się ze sobą już raz na mączce i górą był wówczas Hiszpan. Dziś bukmacherzy faworytem meczu oznaczyli Niemca, co może bardzo dziwić. Korzystamy z tego i gramy minimum seta dla Pedro Martineza.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Daniel Altmaier – Pedro Martinez Portero:

 • Pedro Martinez Portero wygra seta
typy tenis

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln