Anwil w końcu z wygraną?

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

MKS Dąbrowa Górnicza – Zastal Zielona Góra (godz. 17:35): Groselle minimum 16 punktów

Początkowo moją propozycją na ten mecz miał być over punktowy gości, jednak biorąc pod uwagę napięty terminarz (ostatni ligowym mecz Zastal grał dwa dni temu z Toruniem) i fakt, że MKS to jedna z wolniej grających drużyn w lidze – okolice 90 punktów mogą być barierą stykową. Pójdziemy w over środkowego Zastalu – Geoffreya Grosella. Amerykanin to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy środkowy ligi na ten moment i w duecie z Gabrielem Lundbergiem są liderami swojego zespołu. W pierwszym meczu między obiema zespołami Groselle zdobył 35 punktów i był nie do zatrzymania. Ekipa z Dąbrowy ma spore problemy jeśli chodzi o obronę wysokich rywala, dodatkowo wciąż nie wiadomo czy gotowy do gry będzie MJ Rhett. Jeśli nie – zestaw Motylewski/Mijović mogą nie dać rady.

GTK Gliwice – Anwil Włocławek (godz. 20:00): Anwil wygrana / Almeida minimum 4 asysty

Dwa główne zakłady na dzisiaj, których niestety nie da się zagrać razem, jednak możecie próbować w dwóch różnych kombinacjach. Mecz o życie dla Anwilu, który w tym sezonie zawodzi na całej linii. Trzech trenerów w ciągu sezonu, wymiana aż pięciu zawodników i wciąż słabe wyniki. Od kilku dni zespołem kieruje Przemysław Frasunkiewicz, który wydaje się być o wiele lepszą opcją dla Anwilu aniżeli Marcin Woźniak, u którego nie było widać żadnego pomysłu na grę. We Włocławku wciąż liczą na PlayOffy, czego dowodem jest sprowadzenie kolejnych amerykańskich graczy w osobach Dykes’a i Jerrellsa. Obaj mają pomóc w odniesieniu tak ważnego dla nich zwycięstwa z GTK. Mówi się, że bilans 15-15 da PO w tym sezonie i żeby taki bilans uzyskać Anwil musi wygrać 8 z najbliższych 11 spotkań, czasu ani miejsca na błędy już nie ma. GTK straciło ostatnio swojego lidera – Josha Perkinsa i zastąpienie go Taylerem Personsem raczej nie będzie upgrade’m. Spora motywacja w obozie gości, kadrowo są półkę wyżej niż GTK i idziemy w ich wygraną dzisiaj.

Dodatkowo over asyst Ivana Almeidy. Sytuacja z Kabowerdeńczykiem po meczu z Kingiem była o tyle dziwna, że sam zawodnik w kolejnym dniu ogłosił na Twitterze, że odchodzi z zespołu ze względu na opóźnienie w płatnościach. Według wielu – była to tylko przykrywka i prawdziwym powodem były słabe relacje na linii nowy trener – on sam (ostatecznie obie strony się dogadały i Almeida zostaje w klubie). Frasunkiewicz na konferencji pomeczowej w kilku słowach odniósł się do sytuacji posadzenia Almeidy na ławce w najważniejszych momentach meczu twierdząc, że Ivan nie gra zespołowo i wiele rzutów wymuszał pod siebie. Jestem przekonany, że weźmie sobie te uwagi do serca i w meczu z GTK będzie więcej kreował kolegów, a pokazał niejednokrotnie, że podwajany potrafi oddać piłkę na obwód. Po takich wydarzeniach granie jego asyst jest wręcz koniecznością.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln