325 ZŁOTYCH na ESPORT!

Spis treści

EWINNER promocje bukmacherskie

Załóż konto w EWINNER z linku poniżej i odbierz FANTASTYCZNĄ promocję na start – zwrot kasy z możliwością wypłaty bez obracania!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – 155VIP

Zagraj pierwszy kupon maksymalnie za 176,14 PLN! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 155 PLN (różnica to podatek) które możesz OD RAZU WYPŁACIĆ! Nic nie trzeba obracać, bez problemu w razie niepowodzenia wypłacasz kasę.

Jeśli wygrasz – również WSZYSTKO JEST Twoje! Oczywiście 176,14 pln to jest kwota do pełnego wykorzystania promocji, możecie śmiało grać za mniejszą stawkę – korzystamy! ✊✊

MIBR – Evil Geniuses. Handicap map +1,5 na MIBR.

Brazylijczycy grindują w ostatnim czasie, co przynosi zamierzone efekty. 2:0 z Furią nie przychodzi za darmo, a tym bardziej na dwóch mocnych pickach Furii jakimi są Inferno i Vertigo.

Zapowiada się kolejna wyrównana para, jednak idę w stronę Made In Brazil głównie ze względu na postęp jaki w ostatnim czasie zrobili i to, że trk czuje się coraz lepiej w nowej roli i zespole.

Zespoły spotkały się niecałe 2 tygodnie temu i górą po 3 mapach i dwóch dogrywkach w całej serii zostali Brazylijczycy wygrywając Inferno i Dusta.

Vitality – Ninjas In Pyjamas. Handicap map +1,5 na Vitality.

Wczoraj sporo pecha ale i momentami prostych błędów przez co Faze przejechało się po Vitality. Dzisiaj kolejny ciężki przeciwnik, który ma jednak spore problemy na Nuke, a to powinien być pick francuskiej ekipy.

Wprawdzie 7 czerwca Szwedzi ugrali dość niespodziewanie i gładko tę mapę, jednak jak pokazał kolejny mecz – był to jedynie wypadek przy pracy i Vitality mocno się odbiło. Dzisiaj są w mojej opinii lekkim faworytem, my powijamy mapkę.

NaVi – G2 Esports. Minimum 54 rundy w meczu.

Para bliźniaczo podobna do wczorajszego pojedynku Vitality z Faze, gdzie o porażce Francuzów i tym samym naszej zadecydowało kilka kluczowych rund po terro na Duście, gdzie apex i ekipa kilkukrotnie nie potrafili obronić splantowanej paki w przewadze liczebnej.

Patrząc w map pool – w zasadzie oprócz oczywistych banów jakie tutaj będą czyli Vertigo i Overpass, każda mapa wydaje się być optymalna dla obu stron. 10 dni temu oba teamy spotkały się na Dreamhacku i skończyło się 2:0 dla G2, jednak rund było aż 69, dzisiaj liczymy na co najmniej 54.

Takie typy znajdziecie TYLKO w EWINNER. Załóż konto z linku poniżej, odbierz swoje PROMOCJE i zagraj kupon razem z nami.

Gdzie znaleźć nasze typy?

Handicap na MIBR – https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie/event/1167585

Handicap na Vitality – https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie/event/1174101

Minimum 54 rundy w meczu – https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie/event/1173285

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln