3 typy i 327 PLN na kuponie!

Spis treści

EWINNER promocje bukmacherskie

Załóż konto w EWINNER z linku poniżej i odbierz FANTASTYCZNĄ promocję na start – zwrot kasy z możliwością wypłaty bez obracania!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – 155VIP

Zagraj pierwszy kupon maksymalnie za 176,14 PLN! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 155 PLN (różnica to podatek) które możesz OD RAZU WYPŁACIĆ! Nic nie trzeba obracać, bez problemu w razie niepowodzenia wypłacasz kasę.

Jeśli wygrasz – również WSZYSTKO JEST Twoje! Oczywiście 176,14 pln to jest kwota do pełnego wykorzystania promocji, możecie śmiało grać za mniejszą stawkę – korzystamy! ✊✊

Typy bukmacherskie esport

Godsent – Virtus.pro. Handicap map +1,5 na Godsent.

Starcie z Virtusami, którzy najpewniej spickują Inferno, a więc mapę gdzie GODSENT wydaje się być bez większych szans, jednak na Overpassie ekipa kRYSTALA powinna się odpłacić.

Generalnie po wymianie Maikelele na Farliga GODSENT wydają się być bardzo mocnym indywidualnie teamem i jeśli do tego wszystkiego dojdzie zgranie – powinni być mocną konkurencją dla najlepszych formacji na świecie.

Virtusi mają swoje argumenty, jednak nie powinien być to mecz do ‘jednej bramki’.

Nemiga Gaming – Movistar Riders. Nemiga wygra minimum 13 rund.

Kolejny mecz ESEA, jednak tym razem poziom nieco bardziej wyrównany. Idziemy w stronę rund Nemigi, która w ostatnim czasie nie zawodzi i wygrywa większość swoich spotkań.

Na plus także mocniejszy map pool, gdzie prawdopodobnie zobaczymy coś z trójki Mirage/Overpass/Vertigo. Każdy z tych picków jest mocno faworyzowany przez białoruską formację.

Pro100 – Endpoint. Endpoint wygra minimum TRZEMA rundami.

Pro100 to kompletnie rozbity team po odejściu YEKINDARA. Przegrywają niemal wszystko jak leci, również w lidze ESEA. Dzisiaj rywalem Endpoint, także jeden z mocniejszych teamów w tej grupie.

Wprawdzie tegoroczna edycja ESEA jest traktowana bardziej jako trening, ciężko sobie wyobrazić porażkę Anglików.

Takie typy znajdziecie TYLKO w EWINNER. Załóż konto z linku poniżej, odbierz swoje PROMOCJE i zagraj kupon razem z nami.

Gdzie znaleźć nasze typy?

Handicap map GODSENT – https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie/event/1140591

Nemiga wygra 13 rund – https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie/event/1144853

Endpoint wygra TRZEMA rundami – https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie/event/1144844

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln