Polacy w grze, dubel z kursem @2.06 na CS:GO!

Załóż konto w EWINNER z linku poniżej i odbierz FANTASTYCZNĄ promocję na start – zwrot kasy z możliwością wypłaty bez obracania!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWIAMY

Zagraj pierwszy kupon maksymalnie za 176,14 PLN! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 155 PLN (różnica to podatek) które możesz OD RAZU WYPŁACIĆ! Nic nie trzeba obracać, bez problemu w razie niepowodzenia wypłacasz kasę.

Jeśli wygrasz – również WSZYSTKO JEST Twoje! Oczywiście 176,14 pln to jest kwota do pełnego wykorzystania promocji, możecie śmiało grać za mniejszą stawkę – korzystamy! ✊✊

znajdziemy w sekcji ESPORT CS -> RELOG MEDIA -> Nine to Five

Alternate Attax – Izako Boars (godz. 15:00): Alternate wygra 1 mapę (bez dogrywki)

Niemiecka formacja miała wczoraj sporego pecha grając przeciw Tikitace, gdzie szczególnie na Overpassie dali sobie wyrwać zwycięstwo w dogrywce. Jest to jednak bardzo mocny team jak na ten tier drużyn i Izako będą mieli mega ciężkie zadanie. Bardzo prawdopodobne, że mecz skończy się 2:0, my idziemy jednak bezpieczniej w pierwszą mapę. Polacy nie pokazali na razie nic szczególnego w tym turnieju i poza wygraną z będącymi ostatnio w słabej dyspozycji SG.pro nie mieli za dużo do powiedzenia. Attax to znana marka w Niemczech i powinni bez większych problemów ograć dziki Izaka.

Syman – AVEZ (godz. 18:00): Avez wygra co najmniej jedną mapę

W tym zestawieniu idziemy w stronę Polaków. Obie drużyny zmierzyły się ze sobą 4 dni temu i górą byli gracze Syman w stosunku 2:1. Kluczem w tym spotkaniu będzie pick Nuke’a przez AVEZ, gdzie Syman radzą sobie mizernie i istnieje spora szansa, że Polacy wygrają tę mapę. Syman ustabilizowało formę, jednak jest to mecz bliżej 55/45 aniżeli 65/35 jak wskazują kursy. AVEZ w ostatnich 14! spotkaniach BO3 urywali co najmniej jedną mapkę, tak powinno być też dzisiaj.

ZAGRAJ PIERWSZY KUPON W EWINNER PO REJESTRACJI Z LINKU PONIŻEJ ZA 176,14 PLN – jeśli nie wejdzie WRACA DO CIEBIE 155 PLN które OD RAZU MOŻESZ WYPŁACIĆ!

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln