obstawiamy.info

Witryna dostęna wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Potwierdź, że masz ukończone 18 lat

League of Legends; 10.03 – 11.03

LCS EUROPE

Mecz: Misfits vs Giants
Godzina: 17:00

Starcie dwóch zespołów, które po idealnym początku sezonu, strasznie obniżył loty, zwłaszcza Giganci. Na aktualnym patchu, zespół Giants na trzy spotkania wszystkie przegrał. Misfits wygrało natomiast tylko jedno z Fnatic. Jednak widać, że o wiele lepiej rozumieją aktualne ustawienia patcha i w dwóch przegranych mapach, byli w dość bliskiej sytuacji przez długi czas. Wczoraj przegrali ze Splyce, które w ostatnim czasie jest w fantastycznej formie. Misfits indywidualnie jako gracze wygląda o wiele lepiej od zespołu Giants i wszelkie atuty są po stronie Królików. Jedyną szansą na zwycięstwo, to jakiś królik z kapelusza po stronie Gigantów, z czego słyną. Wczoraj wyglądali niewyraźne i uważam, że podobnie będzie dzisiaj. Stawiamy na zwycięstwo Misfits po kursie 1.55 na forBET.

Mecz: Splyce vs H2k

Godzina: 18:00

Obaj zwycięzcy wczorajszych spotkań. Różnica w jakości zwycięstw obydwóch ekip była znacząca. Splyce wybrało bardzo dobrą kompozycję i ją wyegzekwowało naprzeciwko Misfits. Zagrali po prostu dobrze i wykorzystali wszystkie atuty. Ostatnia gra Węży może się bardzo podoba i ich współpraca aktualnie jest imponująca. Bardzo dobrze grają na mapie, przez co przeciwnicy mają z nimi problemy. H2k wczoraj powinno przegrać i ich gra była koszmarna. Jednak błędy G2 Esports, które miało 10 tysięcy złota przewagi (w normalnych warunkach to jest już koniec gry) i wszystko po swojej stronie. Popełniło jeden błąd, który kosztował ich grę. H2k postawiło na kompozycję skalującą się, a ich rywale na skład oparty na wczesnym etapie gry. Stąd jeśli H2k zagra dzisiaj podobnie jak wczoraj, to stawiamy na spokojne zwycięstwo Splyce po kursie 1.42 na forBET.

Mecz: Vitality vs Roccat

Godzina: 19:00

Vitality, Vitality, Vitality…gdzie się zgubiliście? Można było rzecz przez ostatnie 3 tygodnie, kiedy to lider z bilansem 7-1 zanotował na sześć spotkań, aż 5 porażek! Roccat, które mimo najgorszego składu początek sezonu również mieli imponujący, bilans 4-2 dla takiego zespołu był bardzo dobry. Jednak im dłużej w sezon, tym Koty spisują się o wiele słabiej. Vitality wczoraj w końcu zagrało tak jak nas przyzwyczaiło na początku sezonu, perfekcyjnie niemal w każdym calu, natomiast Roccat zostało zniszczone przez liderujące Fnatic. Vitality wciąż liczy się w walce o drugie miejsce (gwarantujące start w play-offach od półfinałów) także zwycięstwo z Kotami będzie dla nich niezwykle ważne i na to stawiamy po kursie 1.67 na forBET.

Zarejestruj się w forBET i odbierz bonus – podwojenie pierwszej wpłaty do 650 zł (KLIKNIJ)

LCS AMERYKA

Mecz: FlyQuest vs Counter Logic Gaming

Godzina: 00:00

Starcie w teorii dwóch zespołów, które powoli mogą zamykać ten split. FlyQuest posiada bilans 4-10, a ich dzisiejsi rywale 5-9. W czystej teorii ten mecz wygląda jak no-bet. I gdyby nie to, że tydzień temu CLG zagrało na naprawdę wysokim poziomie (robiąc 2-0), nie typowałbym tego spotkania. Indywidualnie CLG wyglądało na drużynę nadającą się do TOP 5 ligi, a FlyQuest to zbieranina tego co pozostało na rynku, poza Flamem który mógłby być czołowym toplanerem w każdym zespole w LCS NA. Minimalne nadzieje na play-offy jeszcze posiada CLG i sądzę, że zrobią wszystko by zbliżyć się jak najbliżej tego celu. Stawiamy na zwycięstwo Counter Logic Gaming po kursie 1.67 na forBET.

Mecz: Optic Gaming vs Cloud9

Godzina: 01:00

Starcie Dawida z Goliatem. Optic sezon może uznać za zakończony, aktualny bilans 4-10 nie daje już praktycznie żadnych szans na awans do play-offów. Nie jest to najlepsza perspektywa dla PowerOfEvila (opuścił Misfits, które fantastycznie pokazało się na Worldsach) na rzecz zespołu, który praktycznie nie ma żadnych szans w Ameryce. Ale kasa jest ważna. Cloud9 to natomiast wspominany Goliat z bilansem 10-4. Tydzień temu raz wygrali i raz przegrali na własne życzenie, nie mogąc skutecznie zamknąć gry. Chmury powoli zaczynają czuć oddech Clutch Gaming i postarają się zrobić wszystko by Optic Gaming nie było dla nich żadną przeszkodą. Takie mecze C9 musi wygrywać i na to stawiamy po kursie 1.41 na forBET.

Mecz: 100Thieves vs Golden Guardians

Godzina: 3:00

Zespoły złożone z weteranów sceny Lol-a. Zobaczymy ich kilku w tym meczu. Golden Guardian posiada bilans 4-10 i w ostatnim czasie nieco się obudzili, sprawiając kilka niemiłych niespodzianek wyżej notowanym przeciwnikom. Mimo wszystko, wciąż to jedyna pełna drużyna składająca się z Ameryków i nie jest to komplement. Złożyli skład na tzw. aferę. 100Thieves to ekipa niezwykle doświadczona z zawodnikami o niemałych sukcesach. W tym splicie spisują się dobrze, zakładałem że będą słabsi niż są. W normalnych warunkach tego spotkania bym nie typował, ale jest jedna osoba, która mnie do tego skłania. Trener 100Thieves – Prolly. Jego drużyny zawsze przeciwko słabszym w teorii drużynom wygrywają. I dzisiaj nie powinno być, kurs 1.55 na forBET na 100Thieves wygląda dobrze.