Typy na Puchar Świata w Wiśle! | 14.1.2024

Po konkursie duetów, tym razem w Wiśle odbędzie się konkurs indywidualny. Sprawdź nasze propozycje na skoki narciarskie.

Skorzystałem z oferty bukmachera forBET.

Jeśli nie masz konta u tego bukmachera skorzystaj z naszego forBET kod promocyjny. Dzięki niemu możesz otrzymać powiększony zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu, a także 30 dni gry bez podatku.

Bonus w forBET to zdaniem wielu graczy bardzo dobra opcja dla nowych użytkowników. Każdy z czytelników portalu obstawiamy.info może odebrać zakład bez ryzyka w forBET aż do 1200 złotych. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL i już to gwarantuje Ci odebranie bonusu i cashbacku, czyli zwrotu stawki, jeśli kupon i typy bukmacherskie okażą się przegrane.

forbet kod promocyjny

Dodatkowo ze względu na zbliżające się EURO 2024 Forbet powiększa swój pakiet powitalny. Zakładając konto do 30.04.2024, można liczyć na dodatkowy bonus 2000 PLN na fazę pucharową EURO oraz na grę bez podatku podczas całej fazy grupowej!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym bukmacherze, polecamy nasze forBET opinie.

Kamil Stoch – Kristoffer Eriksen Sundal

Treningi w wykonaniu Kamila Stocha były dość obiecujące, bowiem Polak zajmował w nich 16. i 11. miejsce. W kwalifikacjach poszło mu nieco gorzej, gdyż jego lokata to 22. pozycja. Z pewnością za Stochem przemawia skocznia w Wiśle, którą zna znacznie lepiej niż zagraniczni rywale. Jednym z nich jest Krostoffer Sundal, którego bukmacher zestawił właśnie z Polakiem. W treningach zajmował on 22. i 20. miejsce, czyli za każdym razem był niżej niż Stoch.

puchar świata w skokach narciarskich wisła

Jedynie w kwalifikacjach widzieliśmy go wyżej, choć nieznacznie. Wydaje sie, że w konkursie Stoch powinien wycisnąć z siebie maksa i zaatakować pierwszą dziesiątkę. Sundal z kolei takich możliwości w sobie nie ma. Zwłaszcza, że ostatnimi czasy jego forma spadała, w przeciwieństwie do Stocha. Dobrze znana skocznia, rosnąca forma, większość skoków dłuższych niż rywal, wszystko to przemawia za Stochem.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Wiśle:

 • Kamil Stoch lepszy od Kristoffera Eriksena Sundala

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę!

typy bukmacherskie

Michael Hayboeck – Gregor Deschwanden

Michael Hayboeck dość niespodziewanie zaliczał słabe występy w treningach i kwalifikacjach. A przecież jest to zawodnik, który ma grać pierwsze skrzypce w reprezentacji Austrii, a jeszcze niedawno stawał na podium w zawodach Pucharu Świata. Skocznia w Wiśle średnio mu widać pasuje, ale to wszystko może się zmienić w konkursie. Bukmacherzy za rywala wybrali mu Gregora Deschwandena, który nie powinien być dla Hayboecka trudny do pokonania. Szwajcar ma zdecydowany dołek formy.

stoch hayboeck deschwanden sundal

W kwalifikacjach uplasował się dopiero na 36. pozycji, nie wystąpił przez to w konkursie duetów. Podobnie jak Hayboeck miał dzień odpoczynku. Idziemy tutaj za formą – Hayboeck zdecydowanie miał ją w ostatnim czasie wyższą, jest też zawodnikiem o większych umiejetnościach i z większym doświadczeniem na topie. To powinno przeważyć o wyższej pozycji Austriaka, niż Szwajcara.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Wiśle:

 • Michael Hayboeck lepszy od Gregora Deschwandena
typy skoki narciarskie

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln