Typy na PŚ w skokach narciarskich w Willingen! | 3.2.2024

Rozpoczął się kolejny weekend z Pucharem Świata w skokach narciarskich. Dziś czeka nas konkurs indywidualny w niemieckim Willingen.

Skorzystałem z oferty bukmachera forBET.

Jeśli nie masz konta u tego bukmachera skorzystaj z naszego forBET kod promocyjny. Dzięki niemu możesz otrzymać powiększony zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu, a także 30 dni gry bez podatku.

Bonus w forBET to zdaniem wielu graczy bardzo dobra opcja dla nowych użytkowników. Każdy z czytelników portalu obstawiamy.info może odebrać zakład bez ryzyka w forBET aż do 1200 złotych. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL i już to gwarantuje Ci odebranie bonusu i cashbacku, czyli zwrotu stawki, jeśli kupon i typy bukmacherskie okażą się przegrane.

forbet kod promocyjny

Dodatkowo ze względu na zbliżające się EURO 2024 Forbet powiększa swój pakiet powitalny. Zakładając konto do 30.04.2024, można liczyć na dodatkowy bonus 2000 PLN na fazę pucharową EURO oraz na grę bez podatku podczas całej fazy grupowej!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym bukmacherze, polecamy nasze forBET opinie.

Peter Prevc – Timi Zajc

Kurs na Timiego Zajca może przesłonić tutaj występ w Bad Mittendorf. Jak wiadomo, Słoweńcy mogą nie być w formie przez cały sezon, a jednak gdy przychodzi do lotów, to skaczą najdalej. Willingen to jednak z największych skoczni wśród dużych, jednak nie na tyle, aby odbywać tam loty narciarskie. A w tej sytuacji Timi Zajc czuje się znacznie gorzej. Pokazał to trening, w który Słoweniec zajął 17. miejsce po skoku na odległość 129 metrów. W tym samym czasie jego rodak, Peter Prevc, pofrunął na 11. miejsce.

puchar świata w skokach narciarskich

W kolejnym treningu Zajc został zdyskwalifikowany, a Prevc pokazał formę, skacząc na 142. metr. Kwalifikacje to z kolei podobne wyniki obu zawodników, gdyż Zajc sklasyfikowany został na 27. a Prevc 30. pozycji. Do nas jednak najbardziej przemawia forma Petera, który od dłuższego czasu na dużych skoczniach pokazuje ją znacznie lepszą, niż rodak. Dodatkowo Zajc czesto odpada z konkursów ze względu na słabszą psychikę. Idziemy więc w stronę najstarszego z braci Prevców.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Willingen:

 • Peter Prevc lepszy od Timiego Zajca

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę!

typy bukmacherskie

Domen Prevc – Kristoffer Eriksen Sundal

Regularność to dość niespodziewanie czasownik, jakim można określić Domena Prevca w Willingen. Słoweniec zarówno w treningach, jak i w kwalifikacjach oddawał bardzo daleki i równe skoki. W treningach były to próby na 141,5 i 144 metry, zaś w kwalifikacjach 144,5 metrów. Dawało to odpowiednio 5., 5. i 17. miejsce. Podobną regularnością nie może pochwalić się Sundal. Norweg był poza składem Norwegii na niedawne Mistrzostwa Świata i w Willingen stara się udowodnić, że była to błędna decyzja.

prevc zajc sundal

Idzie mu to nienajgorzej, choć warto spojrzeć na jego pierwszy trening, w którym zanotował zaledwie 110,5 metrów. Kolejny trening i kwalifikacje były w jego wykonaniu lepsze, gdyż notował 145 metrów (3. miejsce) i 143 metry (12. miejsce). Sundal przyzwyczaił jednak do tego, że często nie wytrzymuje presji w konkursach, zwłaszcza, jeśli po pierwszej serii zajmuje wysokie miejsce. Pod tym względem Domen Prevc jest znacznie bardziej doświadczony. Zdaje nam się zatem, że regularność Słoweńca powinna okazać się tutaj decydująca.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Willingen:

 • Domen Prevc lepszy od Kristoffera Eriksena Sundala
typy skoki narciarskie

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln