Typujemy MŚ w lotach! Zawody drużynowe! | 28.1.2024

Przed nami ostatni akt Mistrzostw Świata w lotach narciarskich. Wczoraj Mistrzem Świata po raz kolejny został Stefan Kraft. Dziś będzie on chciał poprowadzić swoję reprezentację po złoto.

Skorzystałem z oferty bukmachera forBET.

Jeśli nie masz konta u tego bukmachera skorzystaj z naszego forBET kod promocyjny. Dzięki niemu możesz otrzymać powiększony zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu, a także 30 dni gry bez podatku.

Bonus w forBET to zdaniem wielu graczy bardzo dobra opcja dla nowych użytkowników. Każdy z czytelników portalu obstawiamy.info może odebrać zakład bez ryzyka w forBET aż do 1200 złotych. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL i już to gwarantuje Ci odebranie bonusu i cashbacku, czyli zwrotu stawki, jeśli kupon i typy bukmacherskie okażą się przegrane.

forbet kod promocyjny

Dodatkowo ze względu na zbliżające się EURO 2024 Forbet powiększa swój pakiet powitalny. Zakładając konto do 30.04.2024, można liczyć na dodatkowy bonus 2000 PLN na fazę pucharową EURO oraz na grę bez podatku podczas całej fazy grupowej!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym bukmacherze, polecamy nasze forBET opinie.

Manuel Fettner – Peter Prevc

Manuel Fettner miał ogromnego pecha. W swoim pierwszym skoku konkursowym w Bad Mittendorf dostał podmuch wiatru, który sprawił, że musiał bronić się przed upadkiem. W rezultacie uzyskał bardzo bliską odległość i nie awansował do czołowej trzydziestki. A należy pamiętać, że Austriak w treningach prezentował się bardzo dobrze, notując w nich 3. i 8. miejsce.

mistrzostwa świata w lotach narciarskich kulm bad mittendorf tauplitz

Tak dobrze nie szło Peterovi Prevcowi. Słoweniec w treningach był dwukrotnie 16, a w konkursie zajął dopiero 26. miejsce. Najdłuższy skok Prvca to 209,5 metra, który wyraźnie nie robi szału. Manuel Fettner prezentował się w Kulm o niebo lepiej i to on powinien być lepszy również w dzisiejszej drużynówce.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na MŚ w lotach narciarskich w Bad Mittendorf:

 • Manuel Fettner lepszy od Petera Prevca (1. seria)

Ryoyu Kobayashi – Niko Kytosaho

Niko Kytosaho jest objawieniem tegorocznych lotów, jednak wątpliwe jest, że tak dobrą formę utrzyma przez cały weekend. Jego treningi pozwalały zajmować mu miejsca w drugiej dziesiątce. W konkursie zaliczył fantastycnzy pierwszy skok, ale kolejne dwa były już po prostu zwyczajne, przez co spadł na 7. miejsce w końcowej klasyfikacji.

kobayashi kraft forfang prevc kytosaho fettner

Z pewnością bardziej regularny i wytrzymujący presję jest Ryoyu Kobayashi. Japończyk bombę odpalił zwłaszcza w ostatniej serii, skacząc aż 231,5 metrów. W treningach Kobayashi również za każdym razem prezentował się lepiej, niż Fin. Przewaga doświadczenia i umiejętności zdecydowanie przemawia tu za Japończykiem.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na MŚ w lotach narciarskich w Bad Mittendorf:

 • Ryoyu Kobayashi lepszy od Niko Kytosaho (1. seria)

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę!

typy bukmacherskie

Stefan Kraft – Johann Andre Forfang

Stefan Kraft zdominował konkurs indywidualny o mistrzostwo świata. Austriak oddawał równie i dalekie skoki w każdej serii konkursowej. Dzisiejszego rywala H2H zdeklasował o niemal 20 punktów na przestrzeni trzech skoków. Kraft zrobi wszystko, aby do złota indywidualnego dorzucić również to w drużynówce. Jego kadra liczy przede wszystkim na niego, gdyż niewykluczone, że będzie musiał odrabiać punkty tracone choćby przez Hoerla. Kraft musi więc zaliczyć komplet najlepszych możliwie skoków. Forfang to zawodnik bardzo dobrze czujący się na mamucich skoczniach, jednak wyraźnie nie ma w sobie takie mocy, aby pokonać Krafta.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na MŚ w lotach narciarskich w Bad Mittendorf:

 • Stefan Kraft lepszy od Johanna Andre Forfanga (1. seria)
typy skoki narciarskie

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln