Tenisowy dubel na wtorek! | 14.05.2024

Typujemy mecze tenisowe na nawierzchni ziemnej. Zajrzymy do Rzymu i Turynu.

Skorzystałem z oferty bukmachera forBET. Jeśli nie masz konta u tego bukmachera skorzystaj z naszego forBET kod promocyjny. Dzięki niemu możesz otrzymać powiększony zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu, a także 30 dni gry bez podatku.

forbet kod promocyjny

Bonus w forBET to zdaniem wielu graczy bardzo dobra opcja dla nowych użytkowników. Każdy z czytelników portalu obstawiamy.info może odebrać zakład bez ryzyka w forBET aż do 1200 złotych. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL i już to gwarantuje Ci odebranie bonusu i cashbacku, czyli zwrotu stawki, jeśli kupon i typy bukmacherskie okażą się przegrane.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym bukmacherze, polecamy nasze forBET opinie.

Hubert Hurkacz – Sebastian Baez – nasze typy bukmacherskie

Sebastian Baez i asy? To się nigdy nie łączyło i nie łączy również w ostatnich zmaganiach na mączce. Argentyńczyk specjalizuje się w długich wymianach, jednak przy serwisie bardziej po prostu wprowadza piłkę do gry, aniżeli próbuje zdobyć bezpośrednio punkt. Pokazują to statystyki ostatnich meczów: bez asa z Rune, jeden z Lajoviciem, zero z Fritzem, żadnego z Arnaldim. Ostatni mecz z pokrytą dzisiejsza linią to starcie z van Assche, który odbiór ma na dość niskim poziomie.

atp turyn rzym

Dodatkowym utrudnieniem Baeza będzie rywal, czyli wysoki i wbrew swojemu wzrostowi szybki na nogach Hurkacz, który rzadko kiedy daje rywalom łatwo ugrać asa. Przykładem wczorajszy mecz z innym Argentyńczykiem, Etcheverry, który co prawda specjalizuje się w mocnym serwisie, a i tak ugrał ledwo dwa asy. W tej sytuacji nie spodziewamy się asów po Baezie. No, może maksymalnie jednego.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Hubert Hurkacz – Sebastian Baez:

 • Sebastian Baez poniżej 1,5 asów w meczu

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na nasza stronę!

typy bukmacherskie

David Goffin – Juan Pablo Varillas – nasze typy bukmacherskie

Ostatnie wyniki Davida Goffina mogą przerażać, jednak gdy przyjrzymy się, z kim grał i jak walczył Belg, to można będzie się nieco uspokoić. Goffin odpadał bowiem po trzysetówkach w Monte Carlo z Sonego, w Bukareszcie z Kecmanoviciem i w Madrycie z Bagnisem. Czyli wstydu nie było, a bardziej pech i być może kłopoty fizyczne, gdy trzeba było grać trzeciego seta.

goffin baez hurkacz varillas

W dzisiejszym meczu to Belg jest faworytem, gdyż zagra z Varillasem. Peruwiańczyk również przegrywa ostatnio mecz za meczem, jednak robi to nawet będąc faworytem. Świadczą o tym porażki z Moreno De Alboranem, Nishioką, Hemerym czy Mmohem i Couacaudem. Pod względem czysto tenisowych umiejetności Belg Goffin bije swojego przeciwnika na głowę, więc dziś liczymy, że bez kłopotu wygra przynajmniej jednego seta.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz David Goffin – Juan Pablo Varillas:

 • David Goffin wygra seta
typy tenis

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln