Singiel na zmagania w Eurolidze!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Barcelona – BC Żalgiris Kaunas (godz. 21:00): Grigonis minimum 14 punktów

Polska Liga Koszykówki pauzuje ze względu na przerwy reprezentacyjne, więc w tym tygodniu kilka propozycji właśnie z meczów ‘repek’, ale dzisiaj singielek na euroligowe starcie pomiędzy Barceloną, a Żalgirisem. W ekipie Kaunas zabraknie Lukasa Lekavičiusa, który zachorował na COVID i fajną propozycją wydaje się być over innego rozgrywającego – Mariusa Grigonisa, który powinien zagrać w okolicach 30 minut. Barcelona jest rywalem z topu Euroligi, jednak Żalgiris na pewno nie złoży broni i powalczą, podobnie jak w pierwszym meczu, gdzie niemal do końca rozstrzygały się losy spotkania i Hiszpanie wygrali minimalnie 88-85. 

Patryk

Patryk

Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln