Singiel @1.8 na Euroligę!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Armani Milano – Alba Berlin (godz. 20:45): Minimum 165 punktów w meczu

Wracamy na euroligowe parkiety z meczem Armani Milano kontra Alba Berlin. Niemiecka drużyna dość sensacyjnie przejechała się w ostatniej kolejce po Khimkach, wygrywając w stosunku 100:80. Gospodarze natomiast po dogrywce pokonali Maccabi Tel Aviv 86:85. Propozycją na dzisiejsze starcie będzie over meczowy – głównie ze względu na szybkie tempo gry jakie preferują oba zespoły. Alba to druga najszybciej grająca drużyna Euroligii, Armani natomiast znajdują się w czołówce ofensywnego ratingu. Odkąd do drużyny po urazach wrócili Punter oraz Delaney – włosi również starają się szybciej atakować. Zapowiada się szybki mecz pod 170 punktów. 

Patryk

Patryk

Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln