Singiel @1.8 na Euroligę!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Armani Milano – Alba Berlin (godz. 20:45): Minimum 165 punktów w meczu

Wracamy na euroligowe parkiety z meczem Armani Milano kontra Alba Berlin. Niemiecka drużyna dość sensacyjnie przejechała się w ostatniej kolejce po Khimkach, wygrywając w stosunku 100:80. Gospodarze natomiast po dogrywce pokonali Maccabi Tel Aviv 86:85. Propozycją na dzisiejsze starcie będzie over meczowy – głównie ze względu na szybkie tempo gry jakie preferują oba zespoły. Alba to druga najszybciej grająca drużyna Euroligii, Armani natomiast znajdują się w czołówce ofensywnego ratingu. Odkąd do drużyny po urazach wrócili Punter oraz Delaney – włosi również starają się szybciej atakować. Zapowiada się szybki mecz pod 170 punktów. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln