PZBuk opinie 2024 – sprawdź recenzję Obstawiamy!

PZBuk opinie 2024 – sprawdź recenzję Obstawiamy!
Kod promocyjny OBSTAWIAMY

500 pln

500 pln

Cashback

200 pln

Bonusy od depozytu

PZBuk opinie 2024 – sprawdź recenzję Obstawiamy!

Legalny bukmacher PZBuk pojawił się na polskim rynku zakładów sportowych dość niedawno, jednak zdążył przez ten czas wyrobić sobie dobre opinie wśród graczy. Z pewnością wpływ na to ma bogata oferta zakładów sportowych oraz ciekawa polityka dotycząca bonusów i promocji. Obstawiamy.info prezentuje PZBuk opinie 2024, dzięki którym poznacie wszystkie mocne oraz nieco słabsze strony tego bukmachera.

PZBuk (lub jak kto woli Polskie Zakłady Bukmacherskie) zadebiutował na rynku zakładów sportowych online w Polsce w 2018 roku i z miejsca dał się poznać jako bukmacher solidny, wiarygodny i posiadający spore aspiracje.

Właścicielem serwisu jest Cherry Online Polska. Pozytywne o PZBuk opinie jedynie potwierdzają bardzo ambitne plany zarządzających tym bukmacherem, którzy nie ukrywają, że w ciągu kilku lat chcą stać się jednym z największych graczy na rynku zakładów sportowych online w Polsce.

Bonusy powitalne PZBuk opinie

Nie oszukujmy się! Każdy z Was zastanawiając się nad wyborem firmy bukmacherskiej, sprawdza najpierw promocję powitalną i wysokość bonusów na start oferowanych przez danego operatora. Powodów do narzekań nie będą mieli gracze, którzy zdecydują się na rejestrację nowego konta gracza u tego legalnego bukmachera, stąd nasze PZBuk opinie o bonusach oferowanych przez ten serwis są całkiem dobre. Ale po kolei.

Wykorzystując nasz kod promocyjny OBSTAWIAMY, czekają na Was aż dwa bonusy na start, zaś łączna wartość darmowych środków bonusowych do zgarnięcia to aż 1000 PLN.

Pierwsza z promocji powitalnych to Cashback do 1050 PLN za PIERWSZY PRZEGRANY kupon spełniający warunki promocji (min. 2 zdarzenia na kuponie, kurs m.in. każdego typu 1.40, stawka od 200 do 1000 PLN).

Druga promocja na start to freebet w wysokości 50 PLN. W tym celu należy założyć konto w PZBuk, a następnie zagrać zakład wielokrotny za min. 50 PLN z kursem łącznym min. 2.0.  Bonus zostanie od razu aktywowany i będzie dostępny do gry. Wygrane nie wymagają obrotu!  

Promocje dla stałych klientów bukmachera PZBuk

Oczywiście nie tylko nowi klienci PZBuk mogą liczyć na zgarnięcie darmowych środków bonusowych. Również w późniejszym czasie bukmacher oferuje sporo promocji.

Jedną z nich jest promocja Mega Kurs. W promocji tej wybrane wydarzenia osiągają maksymalne wartości. Takie zdarzenia oznaczone są specjalnym banerem i można liczyć, że w tych spotkaniach kursy będę mocno atrakcyjne. Co ważne spotkanie objęte Mega Kursem można łączyć z innymi zdarzeniami, dzięki czemu ta promocja jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Pzbuk mega kurs

Kolejną promocją są Zakłady Kardio – zakłady piłkarskie na żywo. W tym celu należy zalogować się na konto (za pomocą aplikacji bądź strony mobilnej). Następnie należy wybrać zakładkę Zakłady Kardio (z ikoną kardiogramu) i czas, w którym padnie następna bramka. Postawiony zakład zostaje podzielony na trzy przedziały czasowe – każdy z nich to coraz większa wygrana!

Bardzo dobrą ofertą jest znakomity program lojalnościowy Sklep Gracza. Dzięki tej promocji każda aktywność na koncie PZBuk (począwszy od rejestracji) będzie nagradzana odpowiednią sumą punktów lojalnościowych. Punkty można później zamieniać na freebety, bonusy i inne nagrody. Wszystko to sprawia, że nasze PZBuk opinie na temat polityki dotyczącej bonusów i promocji tego bukmachera są bardzo pozytywne.

Nowością są Gry TV i Mistrz Typowania.

Gry TV są to gry karciane, takie jak BlackJack, poker czy wojna.

Mistrz Typowania – gra polegająca na sprawdzeniu wiedzy piłkarskiej. Do wygrania jest 125 000 PLN. Należy założyć konto z PZBuk i odpowiedzieć na każde z 8 pytań dotyczących nadchodzących spotkań piłki nożnej. Lista nagród jest atrakcyjna, bowiem do wygrania są duże nagrody: bonusy, freebety i ogromna nagroda główna – aż 125 000 PLN! Nagrody zaczynają się już od 3 poprawnych odpowiedzi.

Strona internetowa pzbuk.pl opinie

Tutaj mamy mieszane uczucia. Z jednej strony witryna internetowa bukmachera pzbuk.pl prezentuje się dość skromnie, z drugiej jednak wielu z Was może uznać ją za oryginalną.

Poruszanie się po stronie jest bardzo proste. Rejestracja konta, wpłacenie depozytu czy odnalezienie i postawienie interesującego Was zakładu nie powinno nikomu sprawić problemów.

pzbuk opinie - strona internetowa

Tradycyjnie – na górze mamy kolejne sekcje (zakłady, oferta na żywo), po lewej listę dyscyplin i rynków zakładów dostępnych w PZBuk oraz przydatną wyszukiwarkę zakładów. Po prawej zobaczymy podgląd kuponu.

Strona tego bukmachera ani nie zachwyca, ani nie odrzuca, dlatego nasze opinie o pzbuk.pl są umiarkowanie pozytywne.

Opinie o ofercie zakładów bukmachera PZBuk

Tutaj nie będzie zaskoczeń. Oferta zakładów proponowana przez PZBuk nie różni się w znaczący sposób od tego, co znajdziemy na stronach pozostałych bukmacherów w Polsce i wystawiamy jej pozytywne opinie.

Tak jak wspominaliśmy, listę dostępnych dyscyplin, lig, rozgrywek czy zakładów znajdziemy po lewej stronie. Sporym ułatwieniem dla graczy jest lista polecanych rynków zakładów, na której znajdziemy kursy na najpopularniejsze w danym momencie wydarzenia.

Lista dostępnych dyscyplin jest bardzo długa. Bez trudu znajdziecie tam kursy na piłkę nożną, tenis ziemny czy koszykówkę. jak również na nieco bardziej egzotyczne sporty jak chociażby surfing, krykiet, czy hurling.

pzbuk oferta opinie

Oczywiście coś dla siebie znajdą również fani e-sportów – oferta zakładów obejmuje kilka najpopularniejszych dyscyplin, m.in. League of Legends, Counter Strike, Rainbow Six, Dota 2 i powinna zadowolić każdego gracza.

Jeśli idzie o liczbę opcji zakładów na poszczególne wydarzenia, to jest nieźle, natomiast bez rewelacji. Są dyscypliny, gdzie PZBuk idzie pod tym względem łeb w łeb z polskimi konkurentami (np. piłka nożna), lecz są i takie, gdzie nieco zostaje w tyle i musi nadrobić stracony dystans. Tym, do czego niestety zdążyliśmy się w Polsce przyzwyczaić, jest brak handicapów azjatyckich. Warto pochwalić operatora za możliwość cashoutu, czyli opcji wcześniejszego zamknięcia zakładu.

W kwestii wysokości pobieranej marży i kursów PZBuk wpisuje się standardy polskiego rynku i nie ma na co narzekać. Przykładowo – na topowe ligi piłkarskie ten serwis pobiera ok. 5% marżę, co z pewnością nie stanowi powodów do wstydu, zaś nasze PZBuk opinie są zdecydowanie korzystne dla tego legalnego bukmachera.

Zakłady na żywo? Oczywiście, że tak i to całkiem sporo. Większość rynków jest bardzo dobrze obsadzona w zakładach na żywo, a brak transmisji na żywo rekompensuje nam animacja obrazująca przebieg gry oraz mnóstwo statystyk ułatwiających postawienie zakładu na żywo.

zakłady na żywo pzbuk opinie

Sporty wirtualne w PZBuk

PZBuk, jak zresztą każdy szanujący się bukmacher, posiada w ofercie kursy na zakłady wirtualne. Nazywa się Wirtualne TV. Niezależnie od pory dnia i nocy w tej sekcji rozrywka czeka na Was non stop przez 365 dni w roku.

Do obstawiania, w kilkuminutowych odstępach, dostajemy mecze piłki nożnej. Każde wydarzenie opakowane jest w specjalną transmisję na żywo, dzięki czemu nikt nie będzie narzekał na brak emocji.

PZBuk opinie – aplikacja mobilna

Bukmacher PZBuk udostępnił swoim klientom sprawną aplikacją mobilną, dzięki której błyskawicznie wpłacicie depozyt, odnajdziecie i obstawicie interesujący Was zakład, a następnie zlecicie wypłatę wygranych środków pod wskazany adres.

pzbuk opinie - aplikacja mobilna

Aplikację mobilną od PZBuk możemy śmiało porównać do tych, które swoim klientom zaproponowali inni legalni bukmacherzy – przykładowo aplikacja forBET to ten sam, wysoki poziom funkcjonalności i wygody, więc nie pozostaje nam nic innego, niż wystawić bardzo pozytywne opinie o PZBuk aplikacji mobilnej.

Ważne! Aplikacja działa zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i również iOS. Z przyczyn niezależnych od bukmachera jest ona niedostępna w Google Play. Można ją pobrać i bezpiecznie zainstalować, korzystając ze strony bukmachera.

Metody płatności bukmachera PZBuk

Bukmacher respektuje kilka popularnych metod płatniczych i nikt nie powinien mieć problemu ze złożeniem depozytu, a następnie wypłatą środków na konto bankowe, stąd nasze PZBuk opinie muszą być przychylne.

pzbuk opinie - metody płatnośc

Depozyty są realizowane przy pomocy Przelewy24, Dotpay, BLIK, Visa, imoje oraz MasterCard. Kwota minimalnej wpłaty to 5 PLN. Czas oczekiwania na środki na koncie gracza PZBuk to mniej niż minuta.

Co do wypłat, to niektórzy z Was będą zapewne kręcić nosem na konieczność przejścia weryfikacji konta i przesłania skanów potwierdzających dane osobowe, natomiast już zdążyliśmy się przyzwyczaić, że to po prostu standard.

pzbuk opinie wypłaty

Bukmacher oferuje ekspresowe wypłaty w czasie około 60 minut (czas księgowania zależny od banku) przy użyciu Przelewy24 oraz trwające dłużej wypłaty przy wykorzystaniu opcji Dotpay. Minimalna kwota wypłaty to 5 PLN.

Biuro Obsługi Klienta pzbuk.pl – opinie

Podczas naszego testu opcja Czat na żywo była aktywna. Od razu była odpowiedź od wirtualnego konsultanta.

Drugą opcją jest wysłanie do bukmachera e-maila z interesującym nas zapytaniem.

Również sekcja FAQ zostawia wiele do życzenia.

PZBuk opinie – podsumowanie

Nasza ogólna ocena jest zdecydowanie pozytywna, a bukmacher PZBuk zaprezentował się w naszym teście z dobrej strony. Na plus zapisujemy mu dobrą ofertę zakładów sportowych, sporo kursów na żywo oraz niekończącą się rozrywkę dzięki zakładom wirtualnym.

Nowi klienci, po skorzystaniu z naszego kodu promocyjnego OBSTAWIAMY otrzymają Cashback Bonus, czyli zwrot stawki za pierwszy przegrany kupon aż do 1000 PLN oraz drugi bonus na start, freebet 50 zł

Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno fani topowych lig piłkarskich oraz NBA, jak i typerzy, których specjalnością są zakłady na e-sporty.

Na nasze korzystne PZBuk opinie spory wpływ miała również sprawna aplikacja mobilna i błyskawiczne operacje finansowe.

Patryk

Patryk

Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  3735pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMYPL
  BONUS Z KODEM:
  3250pln
  Kod promocyjny OBSTAWIAMY

  500 pln

  500 pln

  Cashback

  200 pln

  Bonusy od depozytu

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln