Poniedziałkowy singiel z hokeja na lodzie | 12.02.2024

Poniedziałkowy dubel z hokeja na lodzie

Poniedziałek z meczami hokeja na lodzie przed nami. Swoje dwa mecze rozgrywać będzie między innymi czeska Extraliga. Ja wybrałem jeden z nich i przygotowałem z niego kupon.

Skorzystałem z oferty bukmachera Fortuna. Ma on ciekawą promocję powitalną dla nowych graczy.

Sprawdź też nasz: Fortuna kod promocyjny.

Specjalna promocja, w której na start otrzymujesz od nas specjalną ofertę – Fortuna Zakład bez ryzyka w wysokości do 300 zł! Ponadto otrzymujesz na start 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które możesz wymienić na zakłady o łącznej wartości 20 zł!

fortuna kod promocyjny

Polecamy też nasze Fortuna opinie.

Pilzno – Pardubice

Jest to jedyny dzisiejszy mecz, który wybrałem do kuponu. Jest to mecz rozgrywany w ramach 45. kolejki Extraligi. Pilzno zajmuje 11., a Pardubice 1. miejsce w tabeli. Do tej pory oba zespoły rozegrały po czterdzieści trzy mecze.

Pilzno gra ostatnio niezbyt dobrze. Przegrał cztery z pięciu ostatnio rozegranych spotkań, wygrało natomiast poprzedni pojedynek. W trzech z czterech ostatnich meczów Pilzno strzelało co najmniej trzy bramki. Również w trzech z czterech poprzednich meczów domowych hokeiści z Pilzna zdobywali przynajmniej trzy gole w meczu.

pilzno pardubice

Pardubice natomiast do meczu przystępują po dwóch porażkach. Na swoim lodowisku ulegli Sparcie Praga 1:3, na wyjeździe natomiast Ołomuńcowi 1:2. Natomiast w dwóch z czterech poprzednio rozegranych meczów wyjazdowych Pardubice traciły co najmniej trzy bramki.

Konkluzja – patrząc na ostatnie wyniki obu zespołów, a także ich pozycje w tabeli, uważam, że Pilzno strzeli co najmniej trzy bramki.

 • Nasz typ na mecz Pilzno – Pardubice: Pilzno powyżej 2,5 goli
singiel extraliga poniedzialek

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko. Graj odpowiedzialnie!

Piotr

Piotr

Z branżą bukmacherską związany od 8 lat. Z ekipą Obstawiamy od blisko trzech. Pracę rozpocząłem, pisząc typy na stronę, obecnie dodatkowo jeszcze teksty SEO. Interesuje się hokejem, głównie NHL. Nie pogardzę jednak naszymi rodzimymi rozgrywkami tej dyscypliny sportu.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln