Piątek z PGE Ekstraligą! | 26.05.2023

Czas na kolejny piątek z PGE Ekstraligą. Na sam początek do Lublina na mecz z Motorem przyjeżdża GKM Grudziądz. Następnie we Wrocławiu miejscowa Sparta podejmie Wilki Krosno.

forbet bonus powitalny

Bonus w forBET to zdaniem wielu graczy bardzo dobra opcja dla nowych użytkowników. Każdy z czytelników portalu obstawiamy.info może odebrać zakład bez ryzyka w forBET aż do 1200 złotych. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL i już to gwarantuje Ci odebranie bonusu i cashbacku, czyli zwrotu stawki, jeśli kupon i typy bukmacherskie okażą się przegrane.

Motor Lublin – GKM Grudziądz – nasze typy i przewidywania:

pge ekstraliga speedway

GKM Grudziądz przyjeżdża do Lublina bez większych nadziei. Nikt nie daje gościom szans na dobry wynik, nawet pomimo nieobecności Dominika Kubery. Reszta drużyny jest niezywkle silna, co udowodniła w Toruniu, przegrywając z Apatorem zaledwie dwoma punktami. Niemal pod każdym numerem startowym Motor ma silniejszego zawodnika.

Dotyczy to również formacji juniorskiej. W Lublinie przewodzi jej Mateusz Cierniak, w Grudziądzu Kacper Pludra. Miejscowy młodzieżowiec powinien pokazać wyższość już w biegu juniorskim. Następnie Pludrę czekają starcia z liderami drużyny gospodarzy, w których nie ma szans na punkty. Nawet ewentualna jazda z rezerwy za drugiego z młodzieżowców niewiele zmieni w przypadku młodego zawodnika z Grudziądza. W tej sytuacji wydaje się, że linia 4,5 punktów będzie dla Pludry nie do przekroczenia.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Motor Lublin – GKM Grudziądz:

 • Kacper Pludra poniżej 4,5 punktów w meczu

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, żużla, tenisa i innych? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę.

typy bukmacherskie

Sparta Wrocław – Wilki Krosno – nasze typy i przewidywania

motor lublin gkm grudziadz sparta wroclaw wilki krosno

Wilki Krosno przyjeżdżają do Wrocławia nie nastawiając się na dobry wynik. Sparta to hegemon, który nie zaznał jeszcze w tym sezonie smaku utraty punktów. W Krośnie zaś wiele się dzieje, ale raczej w emocjach negatywnych. Tym samym powinien być to łatwy mecz dla gospodarzy. Wśród gości prym wieść będą zapewne Doyle i Lebedev. Ważna będzie dyspozycja drugiej linii, czyli Milika i Kasprzaka.

Na wyjazdach zwykle to ten pierwszy osiąga lepsze rezultaty, znając większość krajowych torów jak własną kieszeń. Dodatkowo Milik co prawda jeździł swego czasu we Wrocławiu, tor powinien znać, jednak szybko stamtąd odszedł ze względu na niezbyt dobre wyniki. To wszystko sprawia, że większą ilość punktów powinien osiągnąć dziś Kasprzak, aniżeli Czech.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Sparta Wrocław – Wilki Krosno:

 • Krzysztof Kasprzak więcej punktów niż Vaclav Milik
typy żużel

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln