Mocny dubel na PŚ w skokach narciarskich w Willingen! | 4.2.2024

Przed nami zmagania w ramach Pucharu Świata w Willingen. Wczorajsze zwody były niezwykle interesujące. Dziś liczymy na powtórkę.

Skorzystałem z oferty bukmachera forBET.

Jeśli nie masz konta u tego bukmachera skorzystaj z naszego forBET kod promocyjny. Dzięki niemu możesz otrzymać powiększony zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu, a także 30 dni gry bez podatku.

Bonus w forBET to zdaniem wielu graczy bardzo dobra opcja dla nowych użytkowników. Każdy z czytelników portalu obstawiamy.info może odebrać zakład bez ryzyka w forBET aż do 1200 złotych. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL i już to gwarantuje Ci odebranie bonusu i cashbacku, czyli zwrotu stawki, jeśli kupon i typy bukmacherskie okażą się przegrane.

forbet kod promocyjny

Dodatkowo ze względu na zbliżające się EURO 2024 Forbet powiększa swój pakiet powitalny. Zakładając konto do 30.04.2024, można liczyć na dodatkowy bonus 2000 PLN na fazę pucharową EURO oraz na grę bez podatku podczas całej fazy grupowej!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym bukmacherze, polecamy nasze forBET opinie.

Stefan Kraft – Michael Hayboeck

Dla Stefana Krafta wczorajszy konkurs musiał być wielkim zawodem. Austriak skakał bowiem w fatalnych warunkach, przez co nie uzyskał odległości pozwalającej na awans do drugiej serii. Warto jednak zauważyć, że już dzień później na treningu udowodnił, że jest topowym skoczkiem, a skok na odległość 142. metrów pozwolił mu zająć 5. miejsce. Z pewnością nie powtórzy się dziś sytuacja z wczoraj, a Krafta znów możemy zaliczać do głównych faworytów konkursu w Willingen. Bukmacher zestawił Austriaka ze swoim rodakiem, Michaelem Hayboeckiem.

puchar świata w skokach narciarskich willingen

Starszy z nich notuje skoki dość regularne, ale na pewno nie topowe. Udany dla Hayboecka był na pewno 1. trening, w którym zajął 2. miejsce. Potem jednak było znacznie gorzej. Dyskwalifikacja w 2. treningu, 29. miejsce w kwalifikacjach, 4. miejsce w konkursie, jednak po niezbyt dalekich próbach, 8. pozycja w dzisiejszym treningu. Z pewnością są to rezultaty, które dość łatwo może przebić Stefan Kraft. Spodziewamy się, że sportowa złość pozwoli liderowi Pucharu Świata walczyć dziś o najwyższy stopień podium.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Willingen:

 • Stefan Kraft lepszy od Michaela Hayboecka

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę!

typy bukmacherskie

Aleksander Zniszczoł – Robin Pedersen

Aleksander Zniszczoł to aktualnie zdecydowanie najlepszy polski skoczek. Zaczął on notować występy dające miejsca w pierwszej dziesiątce zawodów Pucharu Świata. Tak też było w pierwszym konkursie w Willingen. Uplasował się on bowiem na 8. pozycji. Dziś bukmacher zestawił go z Robinem Pedersenem, co wydaje się mało logicznym wyborem. Zwłaszcza, gdy spojrzymy na to, jakie wyniki osiągali oni dotychczas w Willingen i jak było u nich z chwiejnością formy. U Zniszczoła widać dużą regularność. Żaden skok Polaka nie był słabszy niż 130 metrów.

zniszczoł pedersen kraft hayboeck

Inaczej wygląda to u Pedersena. Norweg choćby we wczorajszym konkursie kompletnie popsuł próbę, wylądował na buli i nie awansował do drugiej serii. W dzisiejszej serii próbej uplasował się na 20. miejscu, jedynie w piątkowych kwalifikacjach zanotował wyskok formy i 6. miejsce. Podczas dwóch pierwszych treningów w Willingen również nie błyszczał, notując 51. i 36. miejsce. W tej sytuacji typ na to, że regularny w swoich skokach Zniszczoł będzie lepszy od Pedersena ma bardzo dużo sensu.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Willingen:

 • Aleksander Zniszczoł lepszy od Robina Pedersena
typy skoki narciarskie

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln