„Mocny” dubel na piątek | 26.05.2023

Dziś jako rozgrzewkę przed niemalże ostatnimi zmaganiami w lidze, postanowiłem zajrzeć do nieco egzotycznych lig. Do piątkowego dubla wybrałem spotkania z duńskiej ligi oraz polskiej II ligi. Pozostaje zatem liczyć na dobre przetarcie przed weekendem. Korzystam z oferty Superbet. Z naszym kodem promocyjnym Superbet każdy nowy użytkownik może liczyć na bonus aż do 3734 PLN!

Kod promocyjny Superbet

Górnik Polkowice — Polonia Warszawa

Szybkie spojrzenie na tabele i nasuwa się jeden wniosek — mianowicie gospodarzy czeka ciężka przeprawa w walce o utrzymanie. Przed własną publicznością będą musieli wyszarpać jakieś punkty ze świeżo upieczonym mistrzem 2. ligi.

Górnik w ostatnich 5 spotkaniach tylko raz nie strzelił gola. Starcie z Kotwicą Kołobrzeg zakończyło się wygraną 0-1 ich rywali. W pozostałych 4 meczach zdobywali co najmniej jedną bramkę.

Jeśli chodzi o Polonię, to tutaj sytuacja wygląda podobnie, a nawet nieco lepiej. Ekipa z Warszawy zdobywała co najmniej 1 bramkę w ostatnich 5 spotkaniach.

Typy na piłkę nożną

Teraz jednak nie spodziewam się, że będą tutaj walczyć na całego, co powinni wykorzystać gospodarze. Jednak upieczonemu mistrzowi nie wypada wyjechać z Polkowic, chociażby bez jednego trafienia. Spodziewam się zatem, że tutaj obie ekipy strzelą co najmniej 1 gola.

Górnik Polkowice — Polonia Warszawa:

 • Obie drużyny strzelą gola.

Szukasz innych darmowych typów bukmacherskich? Zatem koniecznie sprawdź naszą stronę, gdzie znajdziesz propozycje nie tylko z piłki nożnej!

Typy bukmacherskie

Odense – Horsens

Obie ekipy mają jeszcze misje do wykonania. Gospodarze mają matematyczne szanse na awans do play offów o Ligę Konferencji. Warunek jest jeden i muszą go spełnić już dzisiaj. Jest to mianowicie wygrana z Horsens.

Goście z kolei znajdują się na ten moment w strefie spadkowej. Decyduje o tym ich bilans bramkowy, który jest gorszy niż bilans Aalborg. Obie ekipy bowiem mają tyle samo punktów. Tutaj, walka o utrzymanie może się zatem rozstrzygnąć nawet w ostatniej kolejce.

Odense - Horsens

Wracając jednak do dzisiejszego spotkania, wybrałem tutaj rynek na rzuty rożne. Zarówno Odense jak i Horsens nabijają sporo kornerów. Ostatnie 13 z 15 meczów gospodarzy kończyło się z co najmniej 10 kornerami, jeśli chodzi o gości, było to 12 z 15 meczów. Jeśli spojrzymy na cały sezon to w meczach Odense wg Fctables pada średnio 10.75 kornera na mecz. U gości średnia rożnych wynosi 10.61. Biorąc pod uwagę ciężar tego spotkania, spodziewam się szybkiego meczu i liczę, że i tym razem linia 9.5 rożnych zostanie pokryta.

Odense – Horsens:

 • Powyżej 9.5 rzutów rożnych w meczu.
Typy na piłkę nożną

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln