Kto wygra mundial 2022? Typuj za darmo i wygraj 1 000 PLN

Największa sportowa impreza na świecie trwa, czyli mistrzostwa świata w piłce nożnej. Naturalnie każdy zastanawia się, kto wygra mundial 2022? Choć na starcie stają 32 reprezentacje, to realnych kandydatów jest kilku. Poniżej przedstawiamy nasze przewidywania na MŚ 2022, ale także darmowego typera na Mundial 2022, gdzie można zgarnąć nagrody – nawet 1000 PLN.

Kto wygra mundial 2022 – typer z nagrodami

Szukasz typera z nagrodami na MŚ 2022? Sam możesz odpowiedzieć na pytanie kto wygra mundial 2022 i zgarnąć przy tym nagrody.

Legalny, polski bukmacher eWinner ma w swojej ofercie możliwość darmowego typowania dokładnego wyniku meczu każdego dnia. Za pierwszy trafiony typ otrzymasz 10 PLN, za drugi 50 PLN, za trzeci 250 PLN, a za czwarty aż 1000 PLN. Taką kwotę można potem zdobyć codziennie!

Kto wygra mundial - darmowe typowanie

Dodatkowo, jeśli nie masz jeszcze konta w eWinner, to możesz skorzystać z oferty dla nowych graczy. Po rejestracji z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY za pierwszy przegrany zakład dostaniesz zwrot do 110 PLN na konto główne – możesz wypłacić lub grać dalej!

Zakład bez ryzyka do 110 PLN z kodem OBSTAWIAMY

100 PLN

110

PLN

Zwrot za pierwszy zakład 110 PLN z kodem promocyjnym i zwrot na konto depozytowe! Jeśli przegrasz pierwszy zakład możesz od razu wypłacić środki.

500

PLN

od II depozytu Bonus od II wpłaty – maksymalnie do 500 PLN za wpłatę 1000 PLN. Środki zostaną przyznane zaraz po depozycie. Aby grać za bonus należy raz zagrać za całą II wpłatę.

Jeśli natomiast chcesz typować mecze, to na początek z MŚ 2022 przyda się bonus bukmacherski – wielu operatorów ma w swojej ofercie zakład bez ryzyka. Co to znaczy? To możliwość zagrania ubezpieczonego, najczęściej pierwszego kuponu na koncie. W przypadku porażki bukmacher zwróci postawioną stawkę. Dowiedz się więcej w tekście zakład bez ryzyka. Na naszej stronie znajdziesz wyłącznie recenzje oraz bonusy legalnych bukmacherów w Polsce działających na licencji Ministerstwa Finansów, takich jak Fortuna, STS czy Betcris (przeczytaj opinie o Betcris).

Jako przykład najlepszego zakładu bez ryzyka można przytoczyć ofertę legalnego bukmachera Fortuna. Po rejestracji z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY, w przypadku porażki możesz otrzymać zwrot za pierwszy postawiony kupon do 600 PLN.

Kto najprawdopodobniej wygra mundial 2022?

Skoro już wiadomo, gdzie będzie można znaleźć typera na MŚ 2022, weźmy się za przywidywania i sprawdźmy kto wygra mundial 2022. Jak na początku wspomnieliśmy, chociaż udział w imprezie biorą w sumie 32 reprezentacje, to tak naprawdę większość nie ma żadnych praktycznych szans na końcowy triumf.

Naturalnie sport lubi niespodzianki, ale nie wiadomo jakby nazwać mistrzostwo świata w piłce nożnej zdobyte np. przez Arabię Saudyjską czy Katar. Szukając odpowiedzi na pytanie kto wygra mundial 2022 znowu odwołamy się do bukmacherów. To często ich przewidywania są brane przez ekspertów i komentatorów w odniesieniu do faworytów. Analitycy swoje wyceny opierają zarówno na matematyce wynikającej z rachunku prawdopodobieństwa, ale także swojej bardzo dużej, sportowej wiedzy – w końcu to ich praca!

Tak więc przechodząc do meritum, największym faworytem do wygrania mundialu 2022 według kursów wystawionych przez legalnego bukmachera eWinner jest Brazylia, na którą znajdziemy wartość 6,50. To wcale nie jest duży pewniak! Kandydatów do złota jest kilku. W następnej kolejności analitycy zakładów sportowych widzą Francję, Anglię, Hiszpanię, Argentynę i Holandię.

Kto wygra mundial 2022 według kursów bukmachera eWinner

Należy wziąć pod uwagę, że do samych mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze pozostaje jeszcze trochę czasu. Do tego momentu kursy mogą się zmieniać. Nawet można postawić twierdzenie, że na pewno będą się zmieniać. Przedstawione wartości i faworyci to przewidywania na bazie obecnej wiedzy i sytuacji. Jednak do czasu listopada wiele może się zmienić.

Na przestrzeni kolejnych tygodni forma poszczególnych piłkarzy może być inna – u niektórych w dobrą, a dla niektórych w złą stronę. Dochodzi jeszcze aspekt kontuzji. Mamy nadzieję, że nikomu nic się nie stanie, ale niestety jest to nieodłączny element sportu. Tak brak kluczowego zawodnika może kompletnie zmienić siłę danej kadry.

Dochodzi jeszcze kwestia zgrania całego kolektywu. Nazwiska nie grają i na ten moment jeszcze nie jesteśmy w stanie powiedzieć, która reprezentacja będzie DRUŻYNĄ przez duże D. To pokażą kolejne mecze, także już sparingowe przed samym mundialem 2022.

Tak więc należy mieć na uwadze zmienność kursów – my postaramy się aktualizować nasze przewidywania wraz z realnymi zmianami układu sił.

Dlaczego Brazylia wygra mundial 2022?

Brazylia jest widziana przez bukmacherów jako główny kandydat do wygrania mundialu 2022. Skąd biorą się takie przewidywania? Zacznijmy od tego, że ten kraj z Ameryki Południowej po raz ostatni podniósł to trofeum w 2002 roku, kiedy w finale pokonali Niemcy 2:0.

Brazylia to miejsce, gdzie piłka nożna jest kochana, więc mistrzostwo świata to duża sprawa dla wszystkich mieszkańców tego państwa. Choć od 20 lat czekają na kolejny wielki triumf, to w każdym mundialu nie schodzą poniżej pewnego poziomu – od 1994 roku Brazylia nie kończyła mistrzostw świata w piłce nożnej poza najlepszą ósemką.

Omawiana kadra ma w swoim składzie dużo talentu. Liderem na pewno będzie Neymar, który jest w swoich najlepszych latach kariery. Indywidualnie zdobycie przez niego mistrzostwa świata wywindowałoby jego nazwisko w porównaniach do najlepszych w historii. W futbolu oczywiście gra cała drużyna i mówiąc o zmieniającej się formie, to Canarinhos mają piłkarzy, którzy z miesiąc na miesiąc robią postęp i już są wielkimi gwiazdami światowego futbolu. Mowa m.in. o 21-letnim Viniciusie.

Brazylia na mundial 2022

Jak wyglądają szanse Polski na mundiali 2022?

Na pewno jeśli czytasz ten artykuł, to interesuje Ciebie też jak bukmacherzy widzą Polskę. Nie zdziwisz się na pewno, że to nie nasz kraj jest w odpowiedzi na pytanie kto wygra mundial 2022. Z resztą patrząc na faworytów do mistrzostwa nasza kadra plasowana jest jako 14. siła na tym czempionacie. Dobrą informacją jest fakt, że Biało-czerwoni są widziani po kursie 1,8 jako druga reprezentacja, która wyjdzie z grupy. Jednak łatwo nie będzie, bo bukmacherzy w przewidywaniach na MŚ 2022 niewiele mniej szans w tym aspekcie dają Meksykowi, bo znajdziemy na nich wartość na poziomie 1,9.

Przewidywania bukmacherów na mundial 2022 dotyczące Polski

MŚ 2022 – przewidywania na mundial 2022 od Obstawiamy

Z jednej strony mamy typer na MŚ 2022 i przewidywania kto wygra cały mundial 2022. Jednak to pojedyncze mecze będą rozpalać emocje wszystkich fanów na świecie. W tym wypadku jako portal Obstawiamy możemy zapewnić, że na naszej stronie nie zabraknie omówienia najważniejszych spotkań już od fazy grupowej.

W naszych artykułach omawiających spotkania znajdziesz analizy danych spotkań, a pod kątem bukmacherskim w każdym takim tekście znajdzie się także z naszej strony propozycja typu bukmacherskie oraz gotowego kuponu – wszystko poparte argumentami. Aby być na bieżąco z naszymi analizami odwiedź podstronę typowanie mundialu 2022.

Już teraz na naszej stronie znajdziesz między innymi typy na Polska – Arabia Saudyjska czy obstawianie Meksyk – Polska. Na bieżąco pojawiają się kolejne analizy, a tym bliżej mistrzostw świata w Katarze, tym więcej znajdziesz niezbędnych informacji przed mundialem 2022. Poza tym już obecne teksty będziemy aktualizować o aktualne informacje, bo kolejne spotkania i dyspozycje zawodników bliżej imprezy będą miały wpływ na przewidywania, a w ostatecznym rozrachunku na to, kto wygra mundial 2022.

Kto wygra mundial 2022?

Według kursów legalnych bukmacherów największym faworytem w tym momencie jest Brazylia.

Jak obstawiać zakłady bez ryzyka u bukmacherów na mundial 2022?

Po rejestracji w Fortunie z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY Twój pierwszy kupon będzie objęty zwrotem do 600 PLN za przegrany zakład.

Gdzie znajdę darmowego typera na MŚ 2022?

W Fortunie możesz wejść do darmowego typera, w którym do zgarnięcia jest pula nagród w wysokości 1 000 000 PLN! Zarejestruj się z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY, wskaż drabinkę pucharową i graj o pieniądze.

Patryk

Patryk

Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln