KSW 93 – o co chodzi? | 06.04.2024

KSW 93 – o co chodzi?

KSW 93 zapowiada się jako wielkie święto mieszanych sztuk walki. Gala organizowana przez federację KSW będzie już piątą w tym roku. W ramach walki wieczoru naprzeciw siebie staną Salahdine Parnasse i Valeriu Mircea. Ten, który wygra walkę, będzie pełnoprawnym posiadaczem pasa mistrzowskiego w kategorii lekkiej. Oprócz tej niezwykle emocjonująco zapowiadającej się walki wieczoru zobaczymy również osiem niezwykle interesujących pojedynków.

Sprawdź też nasz: Fortuna kod promocyjny.

Specjalna promocja, w której na start otrzymujesz od nas specjalną ofertę – Zakład bez ryzyka w wysokości do 300 zł! Ponadto otrzymujesz na start 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które możesz wymienić na zakłady o łącznej wartości 20 zł!

fortuna kod promocyjny

Polecamy też nasze Fortuna opinie.

KSW 93 – kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Zdarzało się, że federacja KSW wyjeżdżała poza granice Polski, najczęściej do Czech. Nowy kierunek jest jednak przełomowy i ekscytujący, gdyż gala KSW 93 będzie miała miejsce w Paryżu. Gospodarzem wydarzenia została adidas arena. Oznacza to, że ponad 9 tysięcy kibiców będzie miało okazję śledzić zmagania na żywo. Pozostałym żądnym emocji fanom pozostaje transmisja w Viaplay. Jest to jedyny nadawca, który transmituje galę KSW. Jeśli chcecie obejrzeć galę, a nie macie wykupionej subskrypcji od tego dostawcy, niezbędne będzie wykupienie jej choćby na jeden miesiąc. Termin zawodów to 6 kwietnia, a rozpoczęcie przewidziano na godzinę 19:00.

Karta walk podczas KSW 93

KSW 93 w Paryżu przedstawia dziewięć emocjonujących pojedynków. Dwa z nich pozostają jednak tajemnicą i ogłoszone zostaną już niebawem. Najliczniejszą nacją będą rzecz jasna Francuzi, których na tę chwilę w klatce zobaczymy aż ośmiu. Walka wieczoru to z kolei pojedynek francusko-mołdawski. Przypomnimy, że zmierzą się w niej Salahdine Parnasse i Valeriu Mircea. Sporych emocji powinien dostarczyć nam również pojedynek Mariana Ziółkowskiego z Wilsonem Varelą. Kibice ostrzą sobie również zęby na starcia Ramzana Jembieva z El Hadjim Ndiaye, a także Michala Martinka z Prince Aounallahem.

typy bukmacherskie

Pełna karta walk prezentuje się następująco:

Pełna karta walk prezentuje się następująco:

1. Informacja w niedalekiej przyszłości

2. Informacja w niedalekiej przyszłości

3. Sebastian Rajewski – Aymard Guih

4. Ramzan Jembiev – El Hadji Ndiaye

5. Laid Zerhouni – Boubacar Niakate

6. Michal Martinek – Prince Aounallah

7. Artur Szczepaniak – Madars Fleminas

8. Marian Ziółkowski – Wilson Varela

9. Salahdine Parnasse – Valeriu Mircea

Walka wieczoru KSW 93

ksw 93 walka wieczoru

Pojedynek między Salahdinem Parnasse i Valeriu Mirceą zakontraktowany został jako walka wieczoru podczas gali KSW 93 w Paryżu. Francuz jest aktualnie posiadaczem pasów mistrzowskich w dwóch kategoriach. W KSW rozegrał 12 pojedynków, z których 10 wygrał (w tym połowę przed czasem, a dwie poprzez TKO). Dwukrotnie jednak musiał schodzić z oktagonu pokonany. Jego rywal, czyli Valeriu Mircea jest aktualnie posiadaczem tymczasowego pasa mistrzowskiego w kategorii lekkiej. Pojedynek z Parnassem rozstrzygnie, kto będzie miał go na własność. Moławianin w KSW stoczył pięć pojedynków. Wygrał cztery z nich, w tym trzy przed czasem. W pojedynku z Parnassem jest jednak sporym underdogiem. Parnasse zdążył przekonać kibiców i bukmacherów do swoich umiejętności, a dodatkowo walka stoczona zostanie w jego rodzinnym Paryżu. Gdzie Parnasse ma zaklepać sobie pas na wyłączność, jak nie u siebie, w domu?

Kursy bukmacherskie na galę KSW 93

Podczas gali KSW 93 mamy kilku murowanych faworytów zdaniem bukmacherów. Pierwszym z nich jest rzecz jasna Salahdine Parnasse, na którego zwycięstwo kurs wynosi zaledwie @1.17. Czy w tej sytuacji warto zaryzykować w stronę jego rywala (@5.20)? Ciekawie prezentują się również kursy na walki Martinka (@1.65) z Aounallahem (@2.24) czy Rajewskiego (@1.53) z Guihem (@2.52). Do sporych faworytów gali zalicza się również Ziółkowskiego (@1.35) z Varelą (@3.20) i Szczepaniaka (@1.35) z Fleminasem (@3.05). Wydaje się, że można złapać tym samym kilka ciekawych kursów.

KSW 93 – nasze typy

Na gali KSW 93 skupimy się na faworytach. Do takich z pewnością należy Marian Ziółkowski. Polaka nie było widać w oktagonie od dwóch lat, jednak różnica umiejętności między nim a Varelą powinna być znacząca. Dłuższa przerwa Ziółkowskiego jedynie podwyższa nam kurs. Podobne rozbieżności w umiejętnościach powinniśmy zobaczyć w walce Szczepaniaka z Fleminasem. Polak w KSW sięgnął po trzy zwycięstwa w czterech walkach. Znacznie gorzej wygląda to w przypadku Łotysza, który w oktagonie w KSW pokazał się raz i przegrał. Sporą niewiadomą jest Aymard Guih. Dla Francuza będzie to debiut w KSW. Ma 35 lat i bilans w MMA wynoszący 17 zwycięstw i 13 porażek. Zmienia federacje jak rękawiczki. O Rajewskim można powiedzieć o wiele więcej. Na pewno to, że jest solidnym fighterem, który powinien poradzić sobie z rywalem bez większych osiągnięć w świecie MMA.

kupon ksw 93

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln