KSW 91 – typy bukmacherskie od Obstawiamy.info | 17.02.2024

KSW 91 – o co chodzi?

Cykl KSW po raz kolejny wraca do Czech. Przed nami gala o numerze 91. Drugi raz w tym roku będziemy świadkami gali KSW. Organizatorzy zakontraktowali aż dziesięć robiących wrażenie pojedynków. W walce wieczoru naprzeciw siebie staną Valeriu Mircea i Leo Brichta. Każdą walkę obstawić można w Fortunie. Jest to polski bukmacher charakteryzujący się jedną z najszerszych ofert na sporty walki na całym rynku, a na walki w ramach KSW 91 wystawił już oferty nie tylko na zwycięzców, ale niemal pełny zakres typów do obstawiania.

Sprawdź też nasz: Fortuna kod promocyjny.

Specjalna promocja, w której na start otrzymujesz od nas specjalną ofertę – Zakład bez ryzyka w wysokości do 300 zł! Ponadto otrzymujesz na start 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które możesz wymienić na zakłady o łącznej wartości 20 zł!

fortuna kod promocyjny

Polecamy też nasze Fortuna opinie.

KSW 91 – kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Gala KSW odbędzie się w Libercu. Jest to bardzo dobra lokalizacja zarówno dla czeskich, jak i dla polskich kibiców. Dwudziestu zawodników zjedzie pod polsko-czeską granicę, aby na Home Credit Arenie wziąć udział w dziesięciu emocjonujących walkach. Gala zaplanowana została na 17 lutego, a pierwsza walka rozpocząć się ma około godziny 19:00. Transmisja z wydarzenia przeprowadzona zostanie ponownie na platformie Viaplay. Jeśli kibice chcą obejrzeć galę, a nie posiadają subskrypcji Viaplay, będą musieli ją zakupić choćby na sam czas zawodów.

Karta walk podczas KSW 91

KSW 91 w Libercu to dziesięć niezwykle widowiskowo zapowiadających się pojedynków. Wśród walczących anonsowani jest ośmiu reprezentantów gospodarzy. Mimo to najliczniej reprezentowaną nacją będą Polacy, których w klatce zobaczymy łącznie dziewięciu. Oprócz nich do walki staną Austriak, Nigeryjczyk i Mołdawianin. W walce wieczoru ujrzymy pojedynek czesko-mołdawski. Przypomnimy, że zmierzą się w niej Leo Brichta i Valeriu Mircea. Emocji spodziewamy się również w pojedynkach Dominika Humburgera z Albertem Odzimkowskim. Kibice z niecierpliwością wyczekują również pojedynków Kacpra Koziorzębskiego z Viktorem Ceevinskym, a także jedynej walki z udziałem kobiet – Petra Castkova podejmie w niej Wiktorię Czyżewską.

typy bukmacherskie

Pełna karta walk prezentuje się następująco:

1. Wiktoria Czyżewska – Petra Castkova

2. Mariusz Koniak – Tobiasz Le

3. Adrian Dudek – David Hosek

4. Josef Stummer – Adrian Wieliczko

5. Vasil Ducar – Dawid Kasperski

6. Łukasz Charzewski – Michał Sobiech

7. Kacper Koziorzębski – Viktor Ceevinsky

8. Henry Fadipe – Matus Juracek

9. Dominik Humburger – Albert Odzimkowski

10. Valeriu Mircea – Leo Brichta

Walka wieczoru KSW 91

ksw 91 zapowiedź

W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Valeriu Mircei z Leo Brichtą. Pierwszy z nich miał okazję stoczyć już 4 walki w federacji KSW. Trzy z nich rozstrzygnął na swoją korzyść, w tym rewanż z Romanem Szymańskim. Zdaniem bukmacherów to jednak jego rywal jest faworytem. Leo Brichta wydaje się mieć większe doświadczenie w klatce, ale mniejsze w KSW. Z jednej strony wystąpił w tej federacji zaledwie dwukrotnie, ale z drugiej strony obie walki wygrał. Wcześniej nabywał doświadczenie w federacji Oktagon MMA, w której z siedmiu stoczonych walk wygrał sześć. Dodatkowo wspomagać go będą czeskie trybuny. Stawką pojedynku jest tymczasowy pas wagi lekkiej.

Kursy bukmacherskie na galę KSW 91

Wśród kursów bukmacherskich ze świecą szukać takiego zestawienia, w którym kursy byłyby porównywalne. Wyjątek stanowi starcie Stummera z Wieliczko, w którym bukmacherzy nie są w stanie określić faworyta. Tym samym jako underdogów określono między innymi Joniaka (@2.22), Sobiecha (@3.27) czy też Koziorzębskiego (@2.18). Do faworytów gali zaliczyć można z kolei Czyżewską (@1.43), Dudka (@1.44), Charzewskiego (@1.30) i Humburgera (@1.35). W walce wieczoru kurs na Brichtę oscyluje w okolicy @1.62, zaś jego rywal, Mircea, oznaczony został kursem @2.18.

KSW 91 – nasze typy

Podczas gali KSW 91 kierujemy się w stronę faworytów. Jednym z nich jest Łukasz Charzewski. Zmierzy się z Michałem Sobiechem, a na korzyść Charzewskiego przemawia wzrost, zasięg ramion i bycie “w temacie”. Charzewski ostatnią walkę w KSW stoczył bowiem w grudniu, zaś Sobiecha po raz ostatni widzieliśmy w tej federacji jeszcze w 2020 roku. W drugim starciu zmierzą się kobiety. Czyżewska poznała już smak zwycięstwa w KSW, zaś jej rywalka wciąż na to czeka. Co więcej, gdy Czyżewska już wygrywała, robiła to poprzez nokaut. Na to samo liczymy w Libercu. W ostatniej walce kierujemy swój wzrok w stronę Dominika Humburgera. Jeden z faworytów miejscowej publiczności. W KSW dotychczas dwukrotnie wygrywał, raz schodził pokonany. To znacznie lepszy wynik, niż w przypadku jego rywala. Odzimkowski bowiem stoczył w KSW sześć walk, ale aż czterokrotnie jego ręka pozostawała w dole przy werdykcie. Humburgera nieść będą czeskie trybuny, a wydaje się, że również umiejętności.

ksw 91 fortuna

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln