Koszykarski dubel na wtorek!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Khimki – Armani Milano (godz. 16:30): Khimki minimum 80 punktów w meczu

Khimki to najszybciej grająca drużyna Euroligii. Na ten moment zajmują ostatnią pozycję w tabeli, jednak ich potencjał oceniany jest zdecydowanie wyżej. Przez kilka kolejek grali w niepełnym składzie ze względu na pozytywne wyniki COVID-19, gdzie kilku kluczowych graczy pauzowało. Ostatnie wyniki nie zachwycają, jednak w starciu z Armani mają swoje argumenty. Ekipa z Włoch jest typowym średniakiem jeśli chodzi o tempo rozgrywania akcji, z reguły dostosowują się do rywala. Rosjanie w ostatnich 5 meczach u siebie (liga+Euroliga) zdobywali co najmniej 80 punktów 4-krotnie. Liczymy, że dzisiaj będzie podobnie.

Fortitudo Bologna – Bilbao Basket (godz. 20:30): Fortitudo Bologna wygrana

Goście przyjeżdżają do Włoch mocno osłabieni. W ekipie z Bilbao nie zobaczymy dziś Hakansona, Balvina i Serrona – trzech kluczowych zawodników. Gospodarze zagrają dziś pod wodzą nowego trenera i z pewnością każdy z graczy będzie miał dodatkową motywację do pokazania się. Włosi niezbyt dobrze zaprezentowali się w pierwszym meczu z Bambergiem, gdzie wysoko przegrali, jednak dzisiaj biorąc pod uwagę mocne osłabienia rywala – są faworytem. Ostry spadek kursu na Bolognę w ostatnich godzinach jest w pełni zrozumiały, idziemy w faworyta.

Patryk

Patryk

Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln