Hokej na lodzie. Niedzielny dubel na 234 PLN | 17.09.2023

Hokej na lodzie. Niedzielny dubel na 234 PLN

Sezon polskiego hokeja na lodzie idzie pełną parą. Dzisiaj rozegrane zostaną cztery spotkania w ramach 4. kolejki. Spośród nich wybrałem dwa, z których przygotowałem kupon. Skorzystałem z oferty bukmachera Fortuna. Ma on ciekawą promocję powitalną dla nowych graczy.

Sprawdź też nasz: Fortuna kod promocyjny.

Specjalna promocja, w której na start otrzymujesz od nas specjalną ofertę – Zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł! Ponadto otrzymujesz na start 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które możesz wymienić na zakłady o łącznej wartości 20 zł!

fortuna kod promocyjny

Jak skorzystać z promocji?

 • skorzystaj z kodu promocyjnego OBSTAWIAMY
 • po ukończeniu rejestracji Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka.
 • Zwrot za trzy pierwsze zakłady w przypadku przegranej, łącznie aż do 600 zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.
 • ukończ pełną rejestrację, a na Twoim koncie pojawi się darmowe 2800 punktów FKP wartych 20 zł. Możesz je wymienić na zakłady!

Polecamy też nasze Fortuna opinie.

Podhale Nowy Targ – JKH Jastrzębie

Pierwszym wybranym przeze mnie meczem do dzisiejszego kuponu z hokeja, jest pojedynek pomiędzy Podhalem Nowy Targ a JKH Jastrzębie. Jest to mecz 4. kolejki PLH. Obie drużyny rozegrały do tej pory po trzy spotkania.

Podhale zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Wszystkie dotychczasowe mecze ligowe zawodnicy z Nowego Targu przegrali. Nowotarżanie, jako gospodarz, przegrali także pięć ostatnich meczów przeciwko Jastrzębiu.

Z kolei hokeiści z Jastrzębia lepiej rozpoczęli sezon. Wygrali dwa z trzech meczów (oba w roli gospodarza) i jeden wyjazdowy przegrali. Jastrzębianie wygrali także cztery ostatnie mecze przeciwko Podhalu (w meczach grając zarówno jako gospodarz jak i gość).

Podsumowując – patrząc na dotychczasowe wyniki obu zespołów w bieżącym sezonie ligowym jak i meczów bezpośrednich, uważam, że JKH Jastrzębie wygra mecz.

 • Nasz typ na mecz Podhale Nowy targ – JKH Jastrzębie: JKH Jastrzębie wygra mecz

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzietenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak to zapraszamy na nasza stronę!

typy bukmacherskie

Zagłębie Sosnowiec – STS Sanok

typy z hokeja na niedzielę

Drugim dzisiejszym pojedynkiem, który wybrałem z hokeja na lodzie, jest mecz pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a STS Sanok. Gospodarze rozegrali do tej pory trzy mecze, zaś goście dwa.

Zagłębie zajmuje szóste miejsce w tabeli. Przegrali dwa mecze (oba na wyjeździe) i jedno wygrali (w roli gospodarza). Ponadto sosnowiczanie wygrali dwa z trzech ostatnich spotkań z Sanokiem na swoim lodowisku.

Hokeiści z Sanoka zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Przegrali dwa dotychczasowe mecze ligowe (jedno w roli gospodarza i jedno w roli gościa). Ostatnie trzy mecze wyjazdowe hokeiści z Sanoka także przegrali.

Konkludując – biorąc pod uwagę ostatnie wyniki obu drużyn, uważam, że gospodarze będą zwycięzcą meczu.

 • Nasz typ na mecz Zagłębie Sosnowiec – STS Sanok: Zagłębie zwycięzcą meczu
kupon z hokeja niedziela

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko. Graj odpowiedzialnie!

Piotr Obstawiamy

Piotr

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln