Hokej na lodzie. Niedzielny dubel na 234 PLN | 17.09.2023

Hokej na lodzie. Niedzielny dubel na 234 PLN

Sezon polskiego hokeja na lodzie idzie pełną parą. Dzisiaj rozegrane zostaną cztery spotkania w ramach 4. kolejki. Spośród nich wybrałem dwa, z których przygotowałem kupon. Skorzystałem z oferty bukmachera Fortuna. Ma on ciekawą promocję powitalną dla nowych graczy.

Sprawdź też nasz: Fortuna kod promocyjny.

Specjalna promocja, w której na start otrzymujesz od nas specjalną ofertę – Zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł! Ponadto otrzymujesz na start 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które możesz wymienić na zakłady o łącznej wartości 20 zł!

fortuna kod promocyjny

Jak skorzystać z promocji?

 • skorzystaj z kodu promocyjnego OBSTAWIAMY
 • po ukończeniu rejestracji Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka.
 • Zwrot za trzy pierwsze zakłady w przypadku przegranej, łącznie aż do 600 zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.
 • ukończ pełną rejestrację, a na Twoim koncie pojawi się darmowe 2800 punktów FKP wartych 20 zł. Możesz je wymienić na zakłady!

Polecamy też nasze Fortuna opinie.

Podhale Nowy Targ – JKH Jastrzębie

Pierwszym wybranym przeze mnie meczem do dzisiejszego kuponu z hokeja, jest pojedynek pomiędzy Podhalem Nowy Targ a JKH Jastrzębie. Jest to mecz 4. kolejki PLH. Obie drużyny rozegrały do tej pory po trzy spotkania.

Podhale zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Wszystkie dotychczasowe mecze ligowe zawodnicy z Nowego Targu przegrali. Nowotarżanie, jako gospodarz, przegrali także pięć ostatnich meczów przeciwko Jastrzębiu.

Z kolei hokeiści z Jastrzębia lepiej rozpoczęli sezon. Wygrali dwa z trzech meczów (oba w roli gospodarza) i jeden wyjazdowy przegrali. Jastrzębianie wygrali także cztery ostatnie mecze przeciwko Podhalu (w meczach grając zarówno jako gospodarz jak i gość).

Podsumowując – patrząc na dotychczasowe wyniki obu zespołów w bieżącym sezonie ligowym jak i meczów bezpośrednich, uważam, że JKH Jastrzębie wygra mecz.

 • Nasz typ na mecz Podhale Nowy targ – JKH Jastrzębie: JKH Jastrzębie wygra mecz

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzietenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak to zapraszamy na nasza stronę!

typy bukmacherskie

Zagłębie Sosnowiec – STS Sanok

typy z hokeja na niedzielę

Drugim dzisiejszym pojedynkiem, który wybrałem z hokeja na lodzie, jest mecz pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a STS Sanok. Gospodarze rozegrali do tej pory trzy mecze, zaś goście dwa.

Zagłębie zajmuje szóste miejsce w tabeli. Przegrali dwa mecze (oba na wyjeździe) i jedno wygrali (w roli gospodarza). Ponadto sosnowiczanie wygrali dwa z trzech ostatnich spotkań z Sanokiem na swoim lodowisku.

Hokeiści z Sanoka zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Przegrali dwa dotychczasowe mecze ligowe (jedno w roli gospodarza i jedno w roli gościa). Ostatnie trzy mecze wyjazdowe hokeiści z Sanoka także przegrali.

Konkludując – biorąc pod uwagę ostatnie wyniki obu drużyn, uważam, że gospodarze będą zwycięzcą meczu.

 • Nasz typ na mecz Zagłębie Sosnowiec – STS Sanok: Zagłębie zwycięzcą meczu
kupon z hokeja niedziela

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko. Graj odpowiedzialnie!

Piotr

Piotr

Z branżą bukmacherską związany od 8 lat. Z ekipą Obstawiamy od blisko trzech. Pracę rozpocząłem, pisząc typy na stronę, obecnie dodatkowo jeszcze teksty SEO. Interesuje się hokejem, głównie NHL. Nie pogardzę jednak naszymi rodzimymi rozgrywkami tej dyscypliny sportu.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za grę bez podatku dostępną przez całe Euro 2024

  laurWięcej
  50pln
  Betclic
 1. 1-krotny obrót bonusu na start
 2. Szeroka oferta na zakłady
 3. 50 zł bonus z kodem
 4. Gra bez podatku
 5. Odbierz bonus
  3735pln
  Superbet
 6. Tydzień bez ryzyka
 7. Jerzy Dudek - ambasador
 8. Aplikacja mobilna
 9. Odbierz bonus
  760pln
  STS
 10. Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 11. Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
 12. STS TV
 13. Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 14. Odbierz bonus