Dubel na grupę D w ESL Pro League. Navi vs Evil Geniuses i Astralis vs Heroic!

Na początek przypominamy o możliwości zagrania KUPONU BEZ RYZYKA PRZEGRANEJ w BETCLIC. BETCLIC oferuje zakład bez ryzyka do 200 złotych! Oznacza to, że po rejestracji z linku poniżej “kliknij guzik!” możesz zagrać swój pierwszy kupon aż za 200 złotych. Jeśli kupon okaże się przegrany BETCLIC zwróci Ci stawkę (do 200 złotych) we freebecie! Jest to forma kuponu bez ryzyka dla każdego nowego gracza. Link do rejestracji po bonus jest tutaj ⬇️⬇

Heroic vs Astralis, czwartek 16:00.

BlameF miał nie najgorszy mecz wczoraj, ale brakło jego fragów do pokrycia swojej linii. Konfig natomiast pokrył ją z nawiązką. Są to dwaj mocni zawodnicy, którzy zdobywają średnio 0.72 i 0.73 fraga na rundę. W meczu na EG tego fragowania za dużo nie było, bo i rywal niespecjalnie się postawił. Na obu mapach Geniusze nie potrafiły zdobyć dwucyfrowej ilości rund. Heroic to ekipa, która jest typowana do zwycięstwa, zatem i Astralis powinno mieć więcej rund i okazji do zabijania. Spodziewam się tu bliskiego meczu i być może dogrywek, które zawsze są na plus dla pokrycia fragów. Dla mnie BlameF i k0nfig na tyle się uzupełniają, że 77 fragów pęknie. 

Natus Vincere vs Evil Geniuses, czwartek 19:30.

Natus Vincere musi zmagać się w pierwszych meczach ze stratą boomicha, który otrzymał pozytywny wynik testu na wiadomo co. Gra za niego headtr1ck, który świetnie radził sobie w “młodzieżówkach”, ale przejście do seniorów nie było wczoraj najmocniejsze. Dziś już powinien być spokojniejszy i dać więcej swojej ekipie. Jak wspomniałem, EG zagrało wczoraj kiepsko na Astralis, a i na NaVi nie będzie łatwiej. Ukraińsko-rosyjska formacja według mnie robi dziś jeszcze gładsze 2:0 niż na AGO.

Patryk

Patryk

Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za grę bez podatku dostępną przez całe Euro 2024

  laurWięcej
  50pln
  Betclic
 1. 1-krotny obrót bonusu na start
 2. Szeroka oferta na zakłady
 3. 50 zł bonus z kodem
 4. Gra bez podatku
 5. Odbierz bonus
  3735pln
  Superbet
 6. Tydzień bez ryzyka
 7. Jerzy Dudek - ambasador
 8. Aplikacja mobilna
 9. Odbierz bonus
  760pln
  STS
 10. Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 11. Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
 12. STS TV
 13. Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 14. Odbierz bonus