Euroligowy dubel – lecimy po 6 z rzędu plus?

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Valencia BC – Maccabi Tel Aviv (godz. 21:00): Minimum 155 punktów w meczu

Pierwszym pickiem będzie over punktowy w meczu Valencii z Maccabi. Obie drużyny lubią grać szybką koszykówkę, szczególnie Maccabi pod względem tempa gry plasują się w ścisłej czołówce Euroligii. Biorąc pod uwagę średnią trafionych punktów Valencia plasuje się na miejscu trzecim ze średnią 81.6, goście natomiast tuż za nimi 80.5 punktów. W obu zespołach mamy kilku graczy nastawionych typowo ofensywnie, u których momentami widać braki defensywne. Liczymy na szybki, otwarty mecz z dużą ilością punktów. 

Barcelona – Crvena Zvezda (godz. 21:00): Barcelona handicap -7.5 punktów

W tym starciu idziemy w stronę faworyta. Crvena Zvezda dwa dni temu rozegrała spotkanie Euroligowe, w którym pokonała Milano 87-79. Barcelona jest to jednak całkowicie inna półka jeśli chodzi o poziom i krótki czas regeneracji będzie działał na korzyść gospodarzy. Serbski team nie będzie miał nawet pełnych 48h na regenerację, a przecież po meczu z Milano czekała ich podróż do Hiszpanii. Barcelona miała sporo czasu na odpoczynek i przygotowanie taktyczne pod rywala. Gospodarze oprócz sensacyjnej porażki w pierwszym meczu Euroligii z Zenitem, legitymują się jako jedyni bilansem 7-1, większość z tych spotkań wygrywali zdecydowanie. Na podobny scenariusz liczymy dzisiaj. 

Patryk

Patryk

Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln