Dwie luźne propozycje z PLK i Euroligi!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Asseco Arka Gdynia – Polpharma Starogard Gdański (godz. 17:30): Żołnierewicz minimum 17 punktów w meczu

Asseco Arka, która ma bilans 3-1 na swoim parkiecie, będzie gościć podopiecznych Marka Łukomskiego. Goście mają w tej chwili najgorszy wskaźnik defensywnego ratingu w lidze, co przekłada się na największą średnią straconych punktów na mecz. Proponuje zakład na punkty Przemysława Żołnierewicza, który królem skuteczności nie jest, jednak z całej kadry Arki oddaje zdecydowanie najwięcej rzutów. Dzisiejszy rynek pokrywał 5-krotnie w 8 występach, a były to mecze głównie z czołówką. Dzisiaj przeciwko Polpharmie powinno być więcej miejsca i popularny ‘Żołnierz’ doda swoje. 

Żalgiris – Valencia (godz. 20:00): Żalgiris minimum 77 punktów w meczu

Zaskakująco niska linia na ten mecz biorąc pod uwagę, że Żalgiris uwielbia grać szybką koszykówkę na swoim parkiecie. Valencia mocno się wzmocniła przed sezonem i mają szeroki skład, ale to gospodarze będą faworytem. Jedyny niepokonany – jak do tej pory – team w Eurolidze powinien prowadzić dzisiaj grę i wynik w okolicach 75-80 punktów z ich strony nikogo nie zdziwi. Zespół z Kowna bazuje na zespołowości, co może być kluczowe w dalszej części rozgrywek Euroligii. Pobieramy ich overek. 

Patryk

Patryk

Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln