Dubel na wieczorne mecze NHL | 11.02.2024

Dubel na wieczorne mecze NHL

Przed nami niedziela z rozgrywkami hokeja na lodzie. Najbliższego wieczora polskiego czasu zaplanowano rozegranie dwóch meczów tych rozgrywek. Z obu dzisiejszych spotkań przygotowałem kupon.

Skorzystałem z oferty bukmachera Fortuna. Ma on ciekawą promocję powitalną dla nowych graczy.

Sprawdź też nasz: Fortuna kod promocyjny.

Specjalna promocja, w której na start otrzymujesz od nas specjalną ofertę – Fortuna Zakład bez ryzyka w wysokości do 300 zł! Ponadto otrzymujesz na start 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które możesz wymienić na zakłady o łącznej wartości 20 zł!

fortuna kod promocyjny

Polecamy też nasze Fortuna opinie.

Montreal Canadiens – St. Louis Blues

Jest to pierwszy mecz NHL, zaplanowany na dzisiejszy wieczór. Montreal gra w Konferencji Wschodniej. Zajmuje w niej 13. miejsce. St. Louis Zachodniej NHL i plasuje się na ósmej pozycji. Gospodarze rozegrali pięćdziesiąt jeden spotkań, goście mają rozegrany jeden mecz mniej.

Montreal ostatnio gra w kratkę. Przegrał trzy z pięciu poprzednio rozegranych spotkań. Zespół Canadiens przegrał także dwa z trzech ostatnio rozegranych meczów na swoim lodowisku.

canadiens blues

St. Louis z kolei prezentuje wysoką formę. Wygrali cztery z pięciu ostatnio rozegranych meczów. Zespół Blues wygrał także cztery poprzednie spotkania wyjazdowe. Ostatni bezpośredni mecz przeciwko Montrealowi St. Louis wygrało.

Konkluzja – biorąc pod uwagę ostatnie wyniki obu zespołów, a także mecze bezpośredniego pomiędzy nimi, uważam, że St. Louis Blues będzie zwycięzcą meczu.

 • Nasz typ na mecz Montreal Canadins – St. Louis Blues: St. Louis Blues zwycięzcą meczu
typy bukmacherskie

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę!

Washington Capitals – Vancouver Canucks

Jest to drugi dzisiejszy mecz, którego rozegranie zaplanowano na wieczór. Gospodarze przynależą do Konferencji Wschodniej, w której zajmują 12. miejsce. Goście natomiast do Konferencji Zachodniej i plasują się na 1. miejscu. Washington rozegrał pięćdziesiąt meczów, Vancouver zaś pięćdziesiąt dwa.

Washington gra kiepsko. Zespół Capitals przegrał cztery z pięciu ostatnich meczów, z czego trzy w regulaminowym czasie gry. Poprzedni mecz rozegrany na swoim lodowisku hokeiści Capitals także przegrali.

capitals canucks

Vancouver natomiast gra w kratkę. Hokeiści Canucks wygrali dwa z czterech ostatnio rozegranych meczów (jeden w regulaminowym czasie gry). Poprzedni mecz wyjazdowy drużyna z Vancouver przegrała po dogrywce.

Konkluzja – patrząc na poprzednie wyniki osiągane przez obie drużyny, typuję, że Vancouver będzie zwycięzcą meczu.

 • Nasz typ na mecz Washington Capitals – Vancouver Canucks: Vancouver zwycięzcą meczu
dubel nhl niedziela

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko. Graj odpowiedzialnie!

Piotr

Piotr

Z branżą bukmacherską związany od 8 lat. Z ekipą Obstawiamy od blisko trzech. Pracę rozpocząłem, pisząc typy na stronę, obecnie dodatkowo jeszcze teksty SEO. Interesuje się hokejem, głównie NHL. Nie pogardzę jednak naszymi rodzimymi rozgrywkami tej dyscypliny sportu.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln