Clout MMA 5 – Typy i kursy bukmacherskie | 08.06.2024

Clout MMA 5 – Typy i kursy bukmacherskie

Wielkimi krokami zbliża się piąta gala federacji Clout MMA. Gala jest bardzo popularna w Polsce, o czym świadczy ilość sprzedawanych transmisji PPV. Najbliższa gala zaplanowana została w Katowicach, w legendarnym Spodku. Karta walk nie jest jeszcze do końca znana. Wiadomo, że Adam Josef wystąpi w dwóch walkach – Z Kacprem Błońskim oraz Zbigniewem Bartmanem.

Clout MMA 5 – gdzie oglądać?

Clout MMA ma swoją telewizję streamingową. Aby obejrzeć zmagania zawodników zmagania zawodników występujących na gali należy wykupić dostęp. Można go nabyć na oficjalnej stronie federacji Clout MMA -> https://cloutmma.tv/#/.

Clout MMA 5 – karta walk

W chwili obecnej (22.05.2024) wiadomo, że odbędzie się jedenaście walk gali głównej. Zaplanowano następujące starcia:

 • Natan Marcoń vs Łukasz „Cameraboy” Pawłowski
 • Piotr „Kapitan Bomba” Bomba vs Przemysław „Sequento” Skulski
 • Salim Touahri vs Gracjan Szadziński
 • Dominik „Mokry Suchar” Stokłosa vs Patryk „Patiro” Grzywacz
 • Albert „Dragon” Sosnowski vs Mariusz „Super Mario” & Kacper „Ludwiczek” Bociański
 • Marcel „Gawronek” Gawroński vs Szymon „Mopsu” Bronowicki
 • Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska
 • Jakub Rzeźniczak vs Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak
 • Denis Załęcki vs Michał „Wampir” Pasternak
 • „AJ CHALLENGE” – Adam „AJ” Josef vs Zbigniew Bartman & Kacper „Crusher” Błoński
 • Finał Taxi Grand Prix
clout mma 5 aj challenge

AJ swoje walki stoczy jako AJ Challenge. Błoński jak i Bartman w oktagonie mają zmieniać się co rundę. Oznacza to, że może być jeden zwycięzca (jak AJ wygra obie walki) bądź dwóch (jeśli AJ jeden wygra i jeden przegra).

Faworytami pojedynków wg bukmachera Fortuna są Rzeźniczak, „Wampir”” oraz „Mokry Suchar”. “AJ” jest zdecydowanym faworytem w walcem z „Blonskym” natomiast w walce przeciwko Bartmanowi kurs na niego już wzrósł.

Polecamy też nasz Fortuna kod promocyjny.

Federacja Clout MMA wprowadza także walki w samochodzie. Odbędzie się nowa formuła Taxi Grand Prix. Weźmie w niej udział czterech uczestników: Kosaheere, Komar, Fistaszek i Zwykły Chłopak. Półfinały to jedna, trzyminutowa runda. Natomiast finał odbędzie się bez limitu czasu. Trzeba także dodać, że dwie półfinałowe walki Taxi Grand Prix będą do obejrzenia w serwisie YouTube!

Walka „Piwko Nie Można” nie odbędzie się z powodów zdrowotnych tego uczestnika.

Main event Clout MMA 5

Głównym wydarzeniem na gali Clout MMA 5 miała być walka Amadeusza „Ferrari” Roślika z Denisem „Bad Boyem” Załęckim. Jednak „Ferrari” zrezygnował z występu w gali. Organizatorzy poszukali zastępstwo i w jego miejsce z „Bad Boyem” zmierzy się Michał „Wampir” Pasternak.

Kursy bukmacherskie na galę Clout MMA 5

Podczas gali Clout MMA 5 mamy kilku murowanych faworytów zdaniem bukmacherów. Pierwszym z nich jest Jakub Rzeźniczak, na którego zwycięstwo kurs wynosi zaledwie @1.27. Do faworytów zaliczają się również Pasternak (@1.25), Josef w walce przeciwko Błońskiemu (@1,20) i Bartmanowi (@1.52) oraz Stokłosa (@1.17). Ponadto do faworytów zaliczają się między innymi Wiktoria Jaroniewska (@1.18), Albert Sosnowski (@1.05), Natan Marcoń (@1.60) oraz Gawroński (@1.12).

kursy bukmacherskie clout mma

Jest to stan na 07.06.2024 roku. Kursy mogą ulec zmianie.

Clout MMA 5 – nasze typy bukmacherskie

Naszym zdaniem swoje pojedynki wygrają „AJ” w walce z Bartmanem oraz Natan Marcoń. Adam Josef poprzednią swoją walkę stoczył ponad dwa lata temu dla organizacji Fame MMA. Pokonał wówczas Mateusza Janusza. Zbigniew Bartman w gali Clout wystąpił dwa razy. Obie walki wygrał.

Marcoń w tym roku występował już na dwóch galach freak – fightowych. W Prime MMA, która odbyła się 13 stycznia wygrał, natomiast 10 lutego w ramach Fame MMA swoją walkę przegrał. Rywal Marconia, „Cameraboy” debiutuje w świecie freak – fightów.

kupon clout mma 5

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie.

Piotr

Piotr

Z branżą bukmacherską związany od 8 lat. Z ekipą Obstawiamy od blisko trzech. Pracę rozpocząłem, pisząc typy na stronę, obecnie dodatkowo jeszcze teksty SEO. Interesuje się hokejem, głównie NHL. Nie pogardzę jednak naszymi rodzimymi rozgrywkami tej dyscypliny sportu.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za grę bez podatku dostępną przez całe Euro 2024

  laurWięcej
  50pln
  Betclic
 1. 1-krotny obrót bonusu na start
 2. Szeroka oferta na zakłady
 3. 50 zł bonus z kodem
 4. Gra bez podatku
 5. Odbierz bonus
  3735pln
  Superbet
 6. Tydzień bez ryzyka
 7. Jerzy Dudek - ambasador
 8. Aplikacja mobilna
 9. Odbierz bonus
  760pln
  STS
 10. Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 11. Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
 12. STS TV
 13. Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 14. Odbierz bonus