Barcelona zdecydowanie wygra z outsiderem?

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

ASVEL – Barcelona (godz. 20:45): Barcelona wygra co najmniej 11 punktami

Do francuskiego Villeurbanne przyjedzie najlepsza jak do tej pory ekipa Euroligii – Barcelona. Pojedynek Dawida z Goliatem? W moim przekonaniu tak. Bilans obu zespołów zupełnie odmienny – Barcelona przegrała tylko jedno spotkanie na 9 rozegranych. Gospodarze natomiast wygrali tylko jedno na 7 rozegranych. ASVEL to jedna z najsłabszych kadrowo ekip Euroligii i goście nie powinni mieć większych problemów z ich pokonaniem. Barcelona to przede wszystkim najmocniejsza obecnie defensywa ligi. W klasyfikacji defensywnego ratingu plasują się zdecydowanie na pierwszym miejscu, przy czym ofensywnie są również w topie. Gospodarze natomiast jak dotychczas mają najgorszy wskaźnik w ofensywnie – będzie im niezwykle ciężko dotrzymać kroku Hiszpanom. Przewaga 15-17 punktów jak najbardziej realna.

 

Patryk

Patryk

Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln