Barcelona zdecydowanie wygra z outsiderem?

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

ASVEL – Barcelona (godz. 20:45): Barcelona wygra co najmniej 11 punktami

Do francuskiego Villeurbanne przyjedzie najlepsza jak do tej pory ekipa Euroligii – Barcelona. Pojedynek Dawida z Goliatem? W moim przekonaniu tak. Bilans obu zespołów zupełnie odmienny – Barcelona przegrała tylko jedno spotkanie na 9 rozegranych. Gospodarze natomiast wygrali tylko jedno na 7 rozegranych. ASVEL to jedna z najsłabszych kadrowo ekip Euroligii i goście nie powinni mieć większych problemów z ich pokonaniem. Barcelona to przede wszystkim najmocniejsza obecnie defensywa ligi. W klasyfikacji defensywnego ratingu plasują się zdecydowanie na pierwszym miejscu, przy czym ofensywnie są również w topie. Gospodarze natomiast jak dotychczas mają najgorszy wskaźnik w ofensywnie – będzie im niezwykle ciężko dotrzymać kroku Hiszpanom. Przewaga 15-17 punktów jak najbardziej realna.

 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln