Zakłady bukmacherskie na Speedway Grand Prix 2022 – typy i kursy ✅

Speedway Grand Prix to cykl mający za zadanie wyłonić indywidualnego mistrza świata na żużlu. Poza typami na Ekstraligę, to właśnie przy okazji SGP zakłady bukmacherskie cieszą się największą popularnością do obstawiania. Zabieramy się za wszystkie najważniejsze szczegóły związane z bukmacherami i Speedway Grand Prix!

Żużel typy – co się wydarzy w Speedway Grand Prix w 2022 roku?

Zanim przejdziemy do tematu stricte zakładów bukmacherskich pod Speedway Grand Prix i przedstawimy legalnych bukmacherów z Polski do typowania żużla, to kilka słów o tegorocznym cyklu.

Wyjątkowa sytuacja zastała nas w tym roku w Speedway Grand Prix, ponieważ mistrz świata nie będzie bronił tytułu. W stawce zabraknie również brązowego medalisty. Wszystko za sprawą ataku Rosji na Ukrainę. W wyniku tej agresji międzynarodowa federacja motocyklowa wykluczyła z rozgrywek zawodników pochodzących z kraju, który popełnił agresję na naszych sąsiadów.

Przypomnijmy, że wicemistrzem świata był Bartosz Zmarzlik. Natomiast w dwóch latach poprzedzających srebro, Polak był najlepszym żużlowcem na świecie. Zawodnik Stali Gorzów nie schodzi ze swojego wysokiego poziomu. Dokładając do tego słabszą konkurencję, ponieważ bez dwóch bezpośrednich, najsilniejszych kandydatów, otrzymujemy obraz, w którym Bartosz Zmarzlik jest bardzo dużym faworytem w zakładach bukmacherskich na Speedway Grand Prix. Wystarczy wspomnieć, że po pierwszym turniej SGP bukmacherzy wycenili mistrzostwo świata Polaka po kursie zaledwie 1.35!

Kursy w zakładach bukmacherskich na Speedway Grand Prix

Jednak to jest sport i wszystko możliwe. Rywalizacja trwa. Odpukać, ale w tym sporcie często zdarzają się kontuzje, co w przypadku cyklu Speedway Grand Prix oznacza straty punktów w klasyfikacji generalnej. Zakłady bukmacherskie od razu reagują na takie rzeczy zmianami wartości. Aczkolwiek patrząc na dyspozycję wszystkich uczestników, to każdemu zazwyczaj zdarzają się wpadki i słabsze turnieje. Natomiast kluczem do mistrzostwa jest regularność. W tym wypadku Bartosz Zmarzlik właściwie nigdy nie ma słabszych dni.

W tym roku zaplanowane jest 12 rund cyklu Speedway Grand Prix. Jednak już wiadomo, że na pewno nie odbędzie turniej w Rosji. Natomiast pod znakiem zapytania stoi ściganie w Australii. Obecnie nie ma konkretów co do finałowej rundy. Na przeszkodzie mogą stanąć między innymi restrykcje pandemiczne. Niemniej liczba rund i tak pozwala na wiele okazji na zakłady bukmacherskie Speedway Grand Prix 2022!

Terminarz rund Speedway Grand Prix 2022

W 2022 roku Bartosz Zmarzlik już wygrał pierwszą rundę Speedway Grand Prix. Zakłady bukmacherskie wtedy także wystawiły Polaka jako faworyta, ale kurs pozwalał na podwojenie stawki za taki typ bukmacherski.

Speedway Grand Prix 2022 – gdzie można obstawiać zakłady bukmacherskie?

Na ten moment w Polsce można obstawiać u niemal dwudziestu bukmacherów. Większość dysponuje ofertą i zakładami bukmacherskimi na Speedway Grand Prix 2022. Chociaż tutaj co bukmacher, to inna liczba zdarzeń do wyboru. Mamy do czynienia z taką kwestią w każdej dyscyplinie i rozgrywek, ale przy żużlu o wiele bardzie jest to widoczne. Powód jest prosty. To właśnie w Polsce ta dyscyplina cieszy się największą popularnością. Tak też bukmacherzy w Polsce zakłady bukmacherskie na Speedway Grand Prix wystawiają od zera.

eWinner to przykład bukmachera znanego każdemu kibicowi czarnego sportu. Dlaczego? Ta marka angażuje się w sponsoring żużla i jest widoczna w wielu miejscach przy wyścigach po owalu – od stadionów, przez transmisje, aż po specjalistyczne strony w Internecie. eWinner to sponsor tytularny eWinner 1. Ligi, oficjalny bukmacher Ekstraligi i Apatora Toruń. Poza sponsoringami, eWinner to także jedna z najlepszych ofert zakładów bukmacherskich na Speedway Grand Prix. Na jednej z gal bukmacherskich marka została wyróżniona za najlepsza ofertę na żużel. Kolejną składową jest stała promocja na tę dyscyplinę sportu – dostępna właściwie w każdy weekend ze Speedway Grand Prix. Do zdobycia są wtedy freebety.

Zakłady bukmacherskie eWinner z promocją na Speedway Grand Prix

Jeśli chciałbyś typować żużel w eWinner, ale jeszcze się tam nie rejestrowałeś, to możesz wykorzystać specjalną ofertę na start tego bukmachera. Pierwszy kupon zagrasz bez ryzyka! Załóż konto używając kod promocyjny OBSTAWIAMY i wtedy możesz liczyć na zwrot w przypadku porażki do 110 złotych.

Zakład bez ryzyka do 110 PLN z kodem OBSTAWIAMY

100 PLN

110

PLN

Zwrot za pierwszy zakład 110 PLN z kodem promocyjnym i zwrot na konto depozytowe! Jeśli przegrasz pierwszy zakład możesz od razu wypłacić środki.

500

PLN

od II depozytu Bonus od II wpłaty – maksymalnie do 500 PLN za wpłatę 1000 PLN. Środki zostaną przyznane zaraz po depozycie. Aby grać za bonus należy raz zagrać za całą II wpłatę.

Naturalnie w Polsce funkcjonują jeszcze inni bukmacherzy, którzy nie tylko mają ofertę na żużel, ale jest ona szeroka i solidna. Wśród wyróżnionych obok eWinnera zdecydowanie można wskazać forBET. Każde Speedway Grand Prix w tych zakładach bukmacherskich to możliwość wybierania typów z dziesiątków możliwych zdarzeń. Gracze wskazują w forBET opinie, że nawet ten bukmacher dla niektórych jest najlepszy na walkę o Indywidualne Mistrzostwo Świata na Żużlu.

W tym wypadku również pojawia się możliwość ze skorzystania z super oferty na start. W tych zakłada bukmacherskich także na Speedway Grand Prix mamy coś specjalnego. Używając kodu rejestracyjne OBSTAWIAMYPL w forBET otrzymasz pakiet bonusów do 3250 złotych, w tym zakład bez ryzyka do 1200 złotych (kwota dostępna po użyciu kodu promocyjnego OBSTAWIAMYPL). Dodatkowo pierwszy miesiąc obstawiania bez podatku oraz dodatkowe środki od drugiej wpłaty do 2050 złotych.  

Bonusy powitalne w forBET

Graczy interesują często też darmowe bonusy. forBET posiada takie możliwość, aczkolwiek nie są to promocje w pakiecie startowym. Jednak jak najbardziej można trafić takie okazje w zakładach bukmacherskich, również pod Speedway Grand Prix. Więcej szczegółów w osobnym tekście –> forBET freebet bez depozytu.

Jak wspomnieliśmy, w Polsce działa już obecnie niemal dwudziestu bukmacherów. Jeżeli szukasz kolejnych zakładów bukmacherskich pod obstawianie i mocy promocji, to zobacz u nas najlepsze bonusy bukmacherskie na start.

Analiza pod SGP  – jak wybrać typy bukmacherskie?

Jak analizować zakłady bukmacherskie na Speedway Grand Prix? Przede wszystkim należy śledzić obecną formę zawodników. Wydaje to się oczywiste jak w każdym sporcie, ale w żużlu ma to jeszcze większe znaczenie. Ma to m.in. związek z faktem, że wpływ na rezultat w tej dyscyplinie mają także silniki i przełożenia. Tak trafienie ze sprzętem może oznaczać tygodnie dobrych wyników. Z kolei zatarcie silnika, to może być początek problemów i próba poszukiwań rozwiązań.

Kolejna kwestia przy typach u bukmachera na Speedway Grand Prix, to tory. Warto analizować wyniki poszczególnych zawodników na danych obiektach z poprzednich lat. Tutaj geometria czy nawet sama nawierzchnia ma znaczenie. Wielu ma swoje ulubione stadiony, ale także te znienawidzone, które trudno odgadnąć.

Przykład, który od razu się nasuwa to Bartosz Zmarzlik i Gorzów. Polski mistrz świata wychował się na tym stadionie i mógłby właściwie jeździć tam z zamkniętymi oczami. Tak w przypadku rund w tym mieście można oczekiwać, że reprezentant Stali w Ekstralidze pojedzie niema bezbłędnie.

Jak bezpiecznie obstawić Speedway Grand Prix?

Po rejestracji w eWinner z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY pierwszy kupon zagrasz bez ryzyka – w przypadku porażki dostaniesz zwrot stawki do 110 złotych!

Co typować na Speedway Grand Prix?

W żużlu pod uwagę należy brać wiele czynników jak wyniki danego zawodnika na wybranym torze czy obecna forma. Do analizy można brać bardzo dużo kwestii, co wyjaśniamy w tekście.

Gdzie znajdę ofertę na żużel?

Ofertę na żużel posiadają prawie wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce – najlepszą ofertę m.in. na Speedway Grand Prix znajdziesz w eWinnerze i forBET.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln