Wracamy do luźnych typów na mecz Lakers vs Nuggets!

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Denver Nuggets – Los Angeles Lakers (godz. 03:00):

Monte Morris over 7.5 punktów – Monte pokazuje się ze świetnej strony w ostatnich meczach i jest fajnym assetem z ławki. Denver potrzebują punktów ławki i to głównie za sprawą Morrisa i Portera Jr. mają ciekawe możliwości. 25-latek czuje się dobrze rzutowo i pokazują to świetnie statystyki, gdzie w każdym z trzech spotkań vs Lakers, pokrywał dzisiejszy rynek. Wydaje mi się, że ma sporą szansę na to, by w kolejnym meczu pokazać się z dobrej strony. 

Davis + Jokić każdy co najmniej 20 punktów – mimo, że Jokić ma ciężkie zadanie z wysokimi Lakers, stara się być jednym z liderów i graczy, którzy pchają wózek z napisem Nuggets. Z problemami, ale pokrywał 20 punktów w każdym z trzech spotkań i jeśli tylko dołoży jedno-dwa trafienia zza łuku – nie powinno być problemu z linijką. Davis natomiast jest najlepiej punktującym zawodnikiem w serii i nic się w tej kwestii zmienić nie powinno. Trzy zdecydowane overy, czekamy na kolejny. 

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln