Weekendowe STATYSTYKI na rzuty rożne, kartki i gole!

Kartki, rzuty rożne, BTTSy, overy to gratka dla wielu graczy bukmacherskich. Często czysto statystyczne wyliczenia pozwalają wytypować, w jakich meczach można spodziewać się największej ilości kornerów, w jakim meczu mogą posypać się kary od sędziego, a także w których meczach możemy spodziewać się wielu goli. Z drugiej strony, można wytypować także ich niedostatek. Postanowiliśmy Wam pomóc i wybraliśmy najbardziej interesujące mecze, w których możemy zobaczyć najwięcej żółtych kartoników. W drugiej tabeli określiliśmy zaś, w jakich meczach w najbliższy weekend zmierzą się drużyny mocno overowe pod względem rzutów rożnych. Kolejne tabele dotyczyć zaś będą goli.

Żółte kartki – najciekawsze statystyki

Rynek na kartki to specjalność Betclica. W ofercie tego bukmachera spotkamy zakłady na to, kto otrzyma więcej kartek w meczu, ilość kartoników w meczu, ilość kartek otrzymanych przez poszczególne drużyny czy “czerwko” w meczu. W ofercie live pojawiają się również zakłady na punkty kartkowe. Nie jesteś pewien czy Betclic jest dla Ciebie? Sprawdź naszą opinie o Betclic!

żółta kartka

Poniższa tabela określa, w których meczach spodziewać się można wielu żółtych kartek. Wzięliśmy pod uwagę sędziów, którzy po pierwsze pokazują dużo kartoników, a po drugie robią to bardzo często w stosunku do popełnianych fauli. Ważne są także osiągi poszczególnych drużyn. Wzięliśmy pod uwagę wyłącznie te, które karane są dość często. Połączenie surowego sędziego z dość agresywnymi zawodnikami powinno przynieść kartkowe overy. Statystyki dotyczą przebiegu całego obecnego sezonu.

żółte kartki zakłądy bukmacherskie kornery

Rzuty rożne — najciekawsze statystyki

Jeśli chodzi o rzuty rożne tutaj warto wyróżnić bukmachera forBet. ForBet bukmacher zbiera pozytywne recenzje wśród Graczy. Szczególnie wśród tych, którzy cenią sobie bogatą ofertę na kornery. Operator ten ma w swojej ofercie standardowe rynki na overy czy undery rzutów rożnych. Oprócz tego można zagrać również handicapy rzutów rożnych dla którejś z drużyn. Można również wytypować, kto zdobędzie pierwszy rzut rożny, parzystą lub nieparzystą liczbę kornerów, a także liczbę rzutów rożnych poszczególnych ekip w całym meczu, czy też w 1. połowie.

rzut rożny

W poniższej tabeli znajdziecie mecze, w których obie rywalizujące ze sobą drużyny osiągają bardzo wysokie wartości rzutów rożnych. Statystyki dotyczą przebiegu całego obecnego sezonu.

statystyki piłkarskie na weekend

BTTS – gdzie szukać?

Ciekawie wyglądają statystyki dotyczące goli. Jako pierwsze na tapet bierzemy BTTS-y. Wartości procentowe meczów, w których gole zdobywane są przez obie drużyny w Premier League nie są zbyt wysokie. Tym razem jednak spotykają się ze sobą dwie drużyny, które tenże współczynnik mają jeden z wyższych w całej lidze, czyli Leeds United i Tottenham Hotspur. W ramach francuskiej Ligue 1 zmierzą się ze sobą Angers i Troyes. Są one w czołówce ligowej jeśli chodzi o BTTS-y. Goli z obu stron można spodziewać się także w Niemczech, gdzie Stuttgart podejmie Hoffenheim. Obie ekipy ugrywają BTTS-a w odpowiednio 73% i 67% swoich meczów.

kartki rogi statystyki

Over 2,5 gola – statystyki piłkarskie

Mocno overowe spotkania możemy znaleźć w najbliższy weekend w Hiszpanii, Włoszech i Francji. W meczach z udziałem Almerii i Realu Valladolid overa 2,5 gola ujrzeć można w odpowiednio 61% i 56% ich meczów. Znacznie lepiej wygląda statystyka w starciach z udziałem Rennes i AS Monaco. Overy 2,5 są pokrywane w większości ich spotkań – aż 64% ich meczów miało w sobie overa 2,5 gola. We Włoszech wybijają się osiągnięcia Salernitany i Udinese, które pokrywają overa 2,5 gola w odpowiednio 56% i 50% swoich meczów.

over under btts

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln