Vucevic i Gordon rozbiją OKC na desce?

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Washington Wizards – Chicago Bulls (godz. 01:00): Westbrook zaliczy double double

Ostatnim razem graliśmy zakład łączny na zbiórki i asysty Russella Westbrooka, który pokrył w zasadzie do przerwy. Dzisiaj zagramy jego double double, bo Chicago, podobnie zresztą jak Wizards – grają szybki basket. Obie drużyny są w tej chwili w top 3 najszybciej grających drużyn w lidze. Będzie tempo, to i Westbrook powinien być produktywny zarówno na desce jak i jako asystujący. Jak do tej pory w dwóch spotkaniach zaliczał łatwe triple double i po jednym meczu odpoczynku wraca do gry. Spora szansa na zarówno minimum 10 asyst jak i 10 zbiórek, punktowo też powinien się wykazać.

Oklahoma City Thunder – Orlando Magic (godz. 02:00): Vucevic + Gordon łącznie minimum 18 zbiórek

Tym razem zakład łączony na zbiórki podkoszowej pary Magic. Wczoraj Rudy Gobert zagrał słaby mecz na atakowanej desce, przez co zdobył tylko 10 zbiórek. Dzisiaj OKC bez Ala Horforda czyli jedynego nominalnego centra, który potrafi zastawić i defensywnie jest dobrą opcją. Otwiera to sporo możliwości dla pary Vucevic + Gordon, którzy fajnie wspierają się na desce. W przypadku gdy Mike Muscala będzie starał się wyciągać Czarnogórca na obwód, pod koszem pierwszym do zbiórki będzie Gordon, podobnie w przypadku Bazleya. Magic drużynowo jak do tej pory dobrze zbierają w ataku i wydaje się, że może to być kluczowy czynnik. Linia wygląda atrakcyjnie biorąc pod uwagę, że rynki na obu zawodników oscylowały w tamtym sezonie na granicy 12.5 i 7/8.5.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln