4/5 trafione kupony na RG ✅ Nie zwalniamy i gramy o 205 PLN!

Spis treści

Jeśli nie masz jeszcze konta w Betclic, to załóż je z kodem promocyjnym OBSTAWPL i typuj swój pierwszy kupon na Roland Garros bez ryzyka ze zwrotem do 550 PLN! Specjalna oferta dla czytelników Obstawiamy.

Zwrot za przegrany kupon na Roland Garros aż do 550 PLN!

200 PLN

200

PLN

Zakład bez ryzyka Aż 200 zł zwrotu za pierwszy przegrany zakład! Aby maksymalnie wykorzystać bonus należy zagrać za 228 zł.

Skuteczność typów Obstawiamy.info na Roland Garros 2021: 10/12

Bilans pieniężny Obstawiamy.info na Roland Garros 2021: +600 PLN

Henri Laaksonen to duże zaskoczenie na Roland Garrosie. Szwajcar w zeszłym tygodniu przedzierał się przez trzy rundy eliminacji, a teraz zagra już w trzeciej rundzie głównego turnieju. Na naszym pierwszym kuponie z French Open złapaliśmy jego zwycięstwo z Hanfmannem z pozycji underdoga. Druga runda to kolejna wygrana z faworyzowanym rywalem, tym razem 3-1 z 11. na świecie Bautistą-Agutem.

Tym razem nie stawiamy na Laaksonena jako zwycięzcę, ale bezpieczniej wskazujemy, że wygra po prostu seta w swoim kolejnym pojedynku. Tym razem z Kei Nishikorim. Japończyk to uznanie nazwisko w świecie tenisa. Jednak w Paryżu dotychczas przechodzi przez duże męczarnie. Zarówno w pierwszym i drugim meczu Roland Garrosa potrzebował aż 5 setów do rozstrzygnięcia. W każdym z tych starć spędził na korcie aż po 4 godziny. Z pewnością Nishikori musi odczuwać duże zmęczenie. Dokładając do tego dobry, a wręcz chyba najlepszy moment w karierze Laaksonena, wskazujemy, że ugra co najmniej jednego seta z Japończykiem.

Również po raz kolejny będziemy typować wygraną Viktorii Azarenki. Jak na Białorusinkę, otrzymujemy na jej zwycięstwa dość dobre kursy. Naturalnie wynika to z faktu, że nie licząc trwającego Roland Garrosa, była numer jeden rankingu WTA w kwietniu i maju rozegrała zaledwie jeden mecz. Wszystko w wyniku kontuzji pleców w Madrycie. O ile na początku turnieju Azarenka była niewiadomą, to dwa wygranego spotkania w Paryżu pokazały, że jest odpowiednio przygotowana do Wielkiego Szlema.

Trzeba zwrócić uwagę, że Madison Keys to bardzo wymagając rywalka. Amerykanka jest 24. w rankingu WTA i wyglądała solidnie w swoich meczach pierwszej oraz drugiej rundy. Jednak trzeba postawić wyżej zdrową Azarenkę w formie. Ranking Białorusinki nie odzwierciedla jej siły. Wystarczy przytoczyć, że w tym roku wygrała 8 meczów przy 2 przegranych starciach. Przy Keys wygląda to gorzej, bo na 11 pojedynków wygrała 5.

Kupon na Rolanda Garrosa - Laaksonen z setem i wygrana Azarenki
Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln