Z Nadalem i Djokoviciem po 6. trafiony kupon na RG ✅

Spis treści

Niesamowicie idzie nam typowanie Rolanda Garrosa! Mamy już trafionych 6 z 8 zagranych kuponów. No to trzeba kontynuować zieloną drogę. Tym razem gramy w Fuksiarzu, nowym bukmacherze, który na start oferuje cashback do 500 PLN. (Dowiedz się więcej o bonusie Fuksiarza)

ODBIERZ CASHBACK DO 500 PLN W FUKSIARZU I ZAGRAJ ROLAND GARROS BEZ RYZYKA

500 PLN

500

PLN

Cashback do 500 PLN Zwrot w gotówce do 500 zł w przypadku przegranego kuponu. Zagraj za np. 50 zł i odbierz 25 zł bez obrotu, jeśli nie trafisz zakładu. Środki za wygrany kupon też wypłacisz bez obrotu.

PLN

Early Payout Jeśli drużyna, na którą obstawiłeś prowadzi 2:0 zakład jest rozliczany, jako wygrany! Końcowy wynik nie ma znaczenia.

Skuteczność typów Obstawiamy.info na Roland Garros 2021: 13/15

Bilans pieniężny Obstawiamy.info na Roland Garros 2021: +762,56 PLN

Dzisiaj gramy dubel, w którym idziemy pewnie w wygrane dwóch faworytów całego turnieju bez starty seta. Novak Djokovic co prawda jeszcze nie miał rywala z czołówki, ale mimo to trzeba docenić styl, w jakim doszedł już do czwartej rundy Rolanda Garrosa. Nie tylko nie dodał żadnego seta rywalom, ale nikt z jego dotychczasowych przeciwników w Paryżu nie zdobył w meczu nawet 10 gemów w jednym spotkaniu.

Wygrana Serba jest tutaj raczej pewniakiem. Idziemy krok dalej i widzimy znowu łatwą przeprawę dla Novaka Djokovicia. Jego rywalem będzie Lorenzo Musetti. Włoch ma duży potencjał i już pokazuje, ze namiesza w światowym tenisie. Jednak nadal ma on tylko 19 lat. Mimo że pokonuje tutaj lepszych rankingowo rywali, to na tym etapie może zabrakną doświadczenia. Już w poprzednim spotkaniu potrzebował aż pięciu setów na wygraną z Cecchinato.

Duża scena i mecz z numerem jeden światowego rankingu tak młodych tenisistów może spinać. Z resztą Musetti mimo dobrego okresu pokazuje, że w przeciągu sezonu brakuje mu jeszcze równej formy, czego wynikiem jest bilans w tym sezonie na mączce wynoszący 17 zwycięstw i aż 10 porażek. Novak Djokovic po raz kolejny powinien pokazać swojemu o wiele niżej notowanemu rywalowi co oznacza różnica ponad 70 miejsc w rankingu i wygrać pewnie 3-0.

Rafael Nadal to król mączki, a przede wszystkim kortów w Paryżu. Hiszpan jest faworytem w meczu na Rolandzie Garrosie właściwie z każdym. W tym roku Nadal wygrał 17 z 19 rozegranych spotkań na cegle. Przypomnijmy, że przed rokiem triumfując we French Open nie oddał ani jednego seta w całym turnieju. Jak pokazują poprzednie mecze, niewiele się zmieniło w przeciągu tych kilku miesięcy.

Chociaż Sinner to tenisista grający bardzo dobrze w ostatnim czasie i robiący duży postęp, to może nawet nie starczyć na seta z Nadalem. Przed rokiem obaj spotkali się w Paryżu, kiedy Hiszpan wygrał bez straty seta. Ostatnie spotkanie króla Rolanda Garrosa z Włochem to 12 maja w Rzymie, gdzie Nadal wygrał bez straty seta. Stawiamy, że Rafael Nadal pozostanie w królewskiej dyspozycji i po raz kolejny nie pozwoli nawet na ugranie seta młodemu Sinnerowi.

Kupon na Rolanda Garrosa - wygrane Nadala i Djokovica
Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln